Бучанський кіт рятівник

Якщо б у номінації Всеукраїнської акції «Герой-рятівник року», яку щорічно проводить Державна служба надзвичайних ситуацій України, передбачалося нагородження для братів наших менших, то, без сумніву, головним претендентом став звичайний бучанський кіт Мурчик, який мешкає у приватному секторі по вулиці Кірова.

Ця пригода трапилася 16 лютого, в неділю, близько 14 год. Господар будівлі у післяобідній час заснув. Біля нього зручно вмостився і його улюбленець Мурчик. Раптово біля вмикача загорілася електропроводка. Вогонь по ній швидко "побіг" у гору - зайнялася штора. Кіт відразу відчув небезпеку і почав голосно жалібно м’явкати, мовляв, ми у небезпеці, швидше вставай. Після кількахвилинного котячого мявкання чоловік прокинувся, і відразу намагався локалізувати пожежу. Здавалося, це йому вдалося. Але лише потім побачив, що вогонь перекинувся на дах. А там зберігалося сіно. Все за кілька хвилин спалахнуло. Стало зрозуміло, що ситуація виходить з під контролю, і господар будівлі вже не зможе приборкати вогонь на даху. Чоловік власноруч викликав пожежних.

Завдяки оперативному приїзду вогнеборців від повного знищення вогнем саму будівлю вдалося зберегти, а ось дах вогнище знищило. Звичайно, це неприємна подія. Але головне те, що завдяки пильності кота Мурчика, який на щастя для його господаря, опинився у потрібному місці і в потрібний час, вдалося уникнути більш трагічних наслідків - і життя господарю зберегти і те, що вогонь не перекинувся на сусідній будинок, де мешкає багатодітна родина…

фото автора
0 0

Володимир ЕННАНОВ 
газета: "Бучанські новини" №7 від 21 лютого 2014 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.