СК "Санчін" розпочинає новий 2014 рік

Зазвичай під Новий рік приносить людям нові плани та нові сподівання. Не виключення і спортивний клуб «Санчін».
Інструктори спортклубу розпочали нові, ще більш насичені, тренування, як підготовку до запланованих змагань.

З 17 до 20 січня вже традиційно в приміщенні спортзалу ЗОШ № 14, що в Гостомелі (військове містечко), пройшла 10-а зимова школа с/к «Санчін». Варто відмітити, що початківці, учні першого та другого років навчання, тренувалися окремо, а теми їх занять визначалися відповідно до вимог атестаційної підготовки: пересування в стійках, техніка ударів руками та ногами, ката та бойові комбінації – прийоми, які рідко відпрацьовуються на звичайних тренуваннях.

Старші ж учні теми тренувань вибирали самі: детально розібрали ката Канку-дай, Гарю, варіанти виконання, Бункай всіх елементів та прийомів, а також деякі елементи використання палиці, тонфи, техніку розбивання предметів. В період проходження школи всі учасники пройшли годинний спаринговий марафон, в якому кожен зміг «відчути» на собі силу і потужність ударів збірників клубу.

Традиційно змагальний сезон у році розпочали поїздкою до м. Славутича на Міжнародні змагання «Різдв’яні зустрічі», які так по-домашньому з подарунками та Дідом Морозом проводить Б.М.Уханов. Як завжди зустріли сильних супротивників з Білорусії, Чернігова, Львова та Києва. В команді зазвучали нові імена переможців-новачків: Павло Кертичак, Назар Маринич (Ірпінь, шк. № 2), Сергій Даниленко (Гостомель, шк. № 14), Артем Слюсарчик (Ірпінь, шк. № 3).
Бувалі бійці гідно випробували себе в нових вікових категоріях: Іван Лут, Сергій Саблук, Ігор Савчук, Гліб Баклицький, Андрій Ільницький.

тренування

вчимося бити предмети

відпрацьовуємо комбінації

відкриття змагань, м. Умань

відкриття змагань, м. Славутич

тренування

тренування


подарунки від Діда Мороза

Санчін в м. Славутич

..справжні чоловіки не здаються

1 лютого 2014 року в Умані на чемпіонаті Черкаської області з кіокушинкай карате 16-ть спортсменів, що не злякалися низької зимової температури та засніженої дороги, вибороли 13 нагород. Бої були важкими, виступили не так успішно, як планували. Проте досвіду набралися чимало. Найважчі поєдинки випали на долю Ігоря Савчука, Гліба Баклицького, Андрія Ільницького, Сергія Саблука. Але ніхто не здав поєдинків, стояли як справжні герої. Цікаво зазначити, що організатори змагань спортклуб «Спартак» та його керівник Ігор Солошенко приурочили змагання пам’яті видатного українського публіциста, письменника Станіслава Зінчука.

Попереду ще багато складних змагань, що вимагають тривалої підготовки. Бажаємо всім наполегливості, сили, удачі та гідних супротивників на змаганнях.

Кулаки Санчіна


м. Умань
7 -4

САНЧІН
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.