» » » Найрідніші в цілім світі – з нами поруч назавжди

Найрідніші в цілім світі – з нами поруч назавжди

Треба пам’ятати усім і кожному, що сім’я – це святий вузол, яким пов’язані всі члени родини. Гостинно зустрічала Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 учнів 2-г класу разом із бабусями і дідусями, татусями і матусями, братиками і сестричками на родинному святі «Найрідніші в цілім світі – з нами поруч назавжди».Мета свята сприяти формуванню шанобливого ставлення дітей до своєї сім’ї, своїх батьків, до рідних і близьких, родичів, своєї домівки; усіма доступними засобами вплинути на формування культурних традицій спілкування дорослих і дітей; виховувати доброту, повагу до людей старшого покоління, уміння шанувати рідних людей. У чудовій актовій залі мерехтіли яскравими кольоровими узорами вишиті рушники, якими була прикрашена сцена. Розпочала свято вступним словом про родинні цінності класний керівник 2-г класу Наталія Калініченко. Дівчатка і хлопчики у вишиванках вітали хлібом-сіллю «старійшин» шкільної родини. Лунали пісні про найрідніших людей: матерів і батьків, бабусь та дідусів. Кожне слово, кожен вірш, які промовляли малі артисти, звучали в цей день дуже щиро, бо були звернені до найулюбленіших і найрідніших їм людей. Вірші, пісні про родину, танок, стали справжньою окрасою свята. Найвищою винагородою для дітей були теплі погляди, лагідні посмішки і сльози щастя їх рідних та гостей. Бурними оплесками батьки вітали своїх «пташенят», які впевнено розправляють свої крильця для польоту у довге життя.По закінченню свята всіх пригощали запашним короваєм і солодким узваром. Зі словами вдячності до дітей і батьків звернулися заступник директора школи Антоніна Петренко, завідувач міського методичного кабінету Олена Лук’яненко та методист міського методичного кабінету Наталія Цвєткова. Тепле родинне свято, яке організувала вчитель-наставник Наталія Калініченко, залишить добру згадку у серцях дітей та їх рідних.
І ми, батьки, висловлюємо сердечну вдячність директору школи Аллі Літкевич за створення для дітей теплих родинних умов у школі, класному керівнику Наталії Вікторівні за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання та за любов до своїх вихованців.
Хочеться побажати всім, щоб у ваших сім’ях завжди панували любов, повага, достаток, щоб завжди Ви були єдиною родиною!Батьки 2-г класу
3 -2

газета: "Бучанські новини" №94 від 13 грудня 2013 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.