Нам хуртовини не страшні

Усіх вже можна «офіційно» привітати з настанням «справжньої» зими. Усі – від малечі до дорослих – чекають на цю пору року, адже саме взимку земля вкривається пухнастим снігом, у повітрі витає атмосфера свята, а душа завмирає в очікуванні чогось казкового та неймовірного.

Та, на жаль, не завжди холодна пора року дарує нам саму тільки радість. Взяти за приклад хоча б березень минулого року, коли комунальні служби виявилися не повністю готовими до зустрічі зі стихією, яка за один день зробила з Києва та пристоличних територій «сніжне царство», а багатьох людей змусила провести ніч у транспортних засобах, замість теплих ліжечок. Так, погодні умови можуть бути різними, але їх, як співається у відомій пісні: «Надо благодатно принимать», а ще краще – ретельно до них готуватися.
Саме такий принцип втілюється в життя в Бучі. Про готовність до «сюрпризів», які може принести нам зима, «БН» розповів начальник відділу з надзвичайних ситуацій Бучанської міської ради Сергій Коваленко.

– До ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених складними погодними умовами ми цілком готові. Для цього ще в жовтні на засіданні виконавчого комітету Бучанської міської ради було затверджено оперативно-мобілізаційний план ліквідації снігових заметів на території міста в осінньо-зимовий період. До того ж, 15 листопада відбулося проведення командно-штабних навчань на тему: «Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації, що виникла внаслідок складних погодних умов (довготривалі снігопади, снігові замети, хуртовини)». У них брали участь представники пожежно-рятувальної служби, інженерно-будівельних організацій, комунальних підприємств, енергетики, медики, правоохоронці, керівний склад міста та ін. Кожна служба показала свою готовність до таких екстремальних випадків, і якщо, не дай Боже, знову виникне така ситуація, то вони знають, що робити. Тож, можете не хвилюватися.

Нагадаємо, що цього року в разі надзвичайних випадків за попередньою домовленістю жителі міста можуть розраховувати на допомогу таких підприємств: ПП «Великодній», АТП «Транском», ПрАТ «Меліоратор», КП «Бучанське УЖКГ», ТОВ «Б.І.А.К», ПКПП «Теплокомунсервіс», які загалом можуть задіяти 5 міні-тракторів, 3 снігоочисні машини, 6 екскаваторів, 2 бульдозери, 1 грейдер, 4 навантажувача та 3 автомобілі. Крім того, у резерві ще залишаються 2 міні-трактора, бульдозер, 4 навантажувача, 3 автомобілі, які, в разі потреби, також залучатимуться до прибирання.
А для зручності та оперативності в діях кожну вулицю закріплено за тим чи іншим суб’єктом господарювання та розроблено спеціальні маршрути для спецтехніки (детальніше про які ви можете дізнатися в попередніх номерах газети "Бучанські новини").
Отже, будемо сподіватися, що у разі виникнення погодних форс-мажорів, усі будуть працювати злагоджено та оперативно, а жителі міста справді зможуть «не хвилюватися».
3 -2

Анна СМОЛЯР 
газета: "Бучанські новини" №49 від 13 грудня 2013 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.