Буча новини міста, Буча сайт » ЗМІ Ірпінського регіону » Бучанські новини » спортивні новини » САНЧІН: Перше командне на Міжнародному турнірі «Кубок Оями»

САНЧІН: Перше командне на Міжнародному турнірі «Кубок Оями»

Щомісяця, починаючи з вересня і аж до червня, спортсмени с/к «Санчін» приймають участь у 2-3 змаганнях. Важко сказати, мало це чи багато, і скільки потрібно. Проте кожен має можливість показати все, чого навчився. Своїми силами додати слави спортклубу, своєму місту, федерації карате, з якою співпрацюємо, та Україні.

Цьогорічна осінь для клубу дійсно видалася золотою. І не тільки через виборені медалі, а й тому, що з’явилися нові імена переможців. Від них залежить, яким буде клуб в майбутньому. Це бучанці: Максим Тушинський, Євген Бабієнко, Андрій Ільницький.

Чимало поєдинків провели санчіновці цієї осені. Все було: і перемоги, і поразки - та юні спортсмени наполегливо йдуть далі, щораз долаючи нові труднощі. І, як результат наполегливих тренувань, – перше місце на міжнародному турнірі «Кубок Оями», що пройшов у місті Новоград-Волинському. Цілий «ліс» кубків виборола команда.

Чемпіонат України

Відкриттям турніру для нашої збірної були фінальні поєдинки Глєба Баклицького, Павла Мандалини та Ігоря Савчука. Думаю, тренер Бучанського осередку с/к «Санчін» Стас Дмитрович Васюкевич, який до речі також став чемпіоном змагань, задоволений результатами своїх вихованців. Адже серед них жодного без нагороди.

Румунія, м. Орадя, Чемпіонат Європи

До такого результату команда йшла поступово, шліфуючи техніку та вміння до різного роду змаганнях. В жовтні, наприклад, на своїх традиційних змаганнях «Кубок Оями», що пройшли в м. Ірпені, «Санчін» прийняв 15 команд, що об’єднали 230 учасників з різних куточків України. Як завжди з’їхалися друзі по спортивному шляху і найсильніші серед найкращих. Категорії склалися повноцінні і досить чисельні. Деякі навіть дрібнили, враховуючи рівень підготовки дітей, щоб створити справжнє свято сили і краси. Поєдинки були важкими, результат двобоїв вирішували секунди, проте досвідчені судді намагалися справедливо визначати кращих.

У командному заліку першість виборола команда з Києва «Муромець-1999» під керівництвом Андрія Герцена. Другою стала команда с/к «Фул-контакт» з Тетієва, тренер Красилівський. Третьою - с/к «Фортеця» м. Вишгород, тренер М. Погорєлов.

Вперед - до перемоги!

м. Ірпінь, Кубок Ояма

Міжнародний турнір

м. Славутич, міжнародний турнір

м. Умань, Кубок Черкаської області

Приємною несподіванкою для всіх учасників стала грошова премія, якою відзначили кращих спортсменів турніру. Дякуючи старанням Олександра Савчука – спонсору змагань – діти крім кубків та медалей отримали грошову винагороду. Побільше б нам такої підтримки…

В місті Умань (12.10.2013) на кубку Черкаської області нові перемоги: 1 м – Гончаренко Діма, Мартиненко Ольга, Кухар Діана, Ільницький Андрій, Мартиненко Юрій.
2 м – Усов Іван, 3 м –Лімоніт Анна, Друцький Максим, Баклицький Гліб.
21 жовтня на першості міста Києва з Кіокушинкай карате кращими стали Мандалина Павло, Савчук Ігор, Карацюба Назар, Тушинський Максим; Гурвич Олексій, срібло у Онищенка Влада, бронза у Стариченка Даніїла. На традиційному міжнародному чемпіонаті «Золота осінь Славутича» (09.11.2013) юні спортсмени вибороли 18 призових місць.

Дві найкращі наші спортсменки Анастасія Ейсмунт та Анна Бабич цієї осені в складі української збірної на Чемпіонаті Європи в м. Орадя, Румунія ввійшли до вісімки.

На відкритій першості міста Києва (16.11.2013) з Кіокушинкай Тезуку Груп команда посіла друге командне місце.

На Чемпіонаті України з Кіокушинкай карате (30.11.2013, м Конча-Заспа) три золота – Андрія Дубінка, Максима Тушинського, Павла Мандалини, і три срібла – у Діани Кухар, Вікторії Чуба тюк, Анни Лімоніт.

Бучанський осередок

Окремо хочу відзначити нашу малечу. Їм тільки по6-7 років, а від старших - ні на крок. У Маслюка Діми (Гостомель, шк. № 14) цієї осені в спортивному здобутку 5 золотих медалей з 6-ти змагань, серед яких чемпіонат України та 2 міжнародних турніри. Непогані результати у Сергія Іпатієва, Влада Кричковського, Максима Бондаря.

Бажаю всім наснаги в подальшій підготовці, перемог, удачі.