Шкільний волейбол

У четвер, 28 листопада, в спортивному залі Бучанської ЗОШ I-IIIст. №4 фінішували змагання з шкільного волейболу серед учнів 6-7 класів. Єстафету спортивних змагань між навчальними закладами підхопили дівчата. Майстерність, характер, командний дух, жага до перемоги спостерігались у кожній грі, у кожній ігровій сутичці, чергове набране очко командами виражалось хвилею позитивних емоцій не тільки гравців, а й тренерів, вболівальників. Кожне втрачене очко приводило до розчарування, суму, іноді навіть до сліз, але змушувало збиратись у своїх силах і рухатись вперед, боротись за перемогу.

До фінальних ігор вийшли найкращі та наймайстерніші. За третє місце змагались команди, які у своїх зонах зайняли другі місця:це Бучанська СЗОШ I-IIIст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов та Бучанська ЗОШ I-IIIст. №1. Впевнену перемогу здобула команда спеціалізованої школи №5 з рахунком по партіях 2:0. Команди відповідно зайняли 3 та 4 місце.

До головного фіналу вийшли переможці своїх груп- Бучанська ЗОШ Ш I-IIIст. №4 та Бучанська ЗОШ Ш I-IIIст. №3, які в найзапеклішій, найцікавішій спортивній боротьбі виявили переможця. Вольову перемогу з рахунком 2:1, програвши першу партію, виборола команда Бучанської ЗОШ Ш I-IIIст. №3. Команда Бучанська ЗОШ Ш I-IIIст. №4 відповідно зайняла 2 місце.

Всі переможці та призери змагань нагороджені дипломами, а переможець - ще й перехідним кубком. Кращем гравцем турніру організаторами визнано ученицю 7 Бучанської ЗОШ Ш I-IIIст. №4 Боровик Анастасію.

Отож, бажаємо всім переможцям, призерам та учасникам змагань хороших результатів, вдалих ігор та яскравих перемог.