» » » » Бучанська ДЮСШ: Спортивні ігри школярів на канікулах

Бучанська ДЮСШ: Спортивні ігри школярів на канікулах

В останні дні жовтня в нашому місті відбулися спортивні ігри серед школярів Київської області у канікулярний період, які проходили під егідою голови обласної державної адміністрації А.Й.Присяжнюка з метою пропаганди здорового способу життя, зайнятості школярів під час канікул та вдосконалення спортсменів у обраному ними виді спорту. Вони проводилися в три етапи з різних видів спорту: шахи, шашки, теніс настільний, баскетбол.

У першому, міському турі, змагань в шахах перемогу отримали учні ЗОШ № 4 Купрій Олександр та Фіщук Кирило, в шашках – Іванов Сергій та Порошинський Євген (гімназія), в тенісі настільному – також учні гімназії Корнієнко Марія та Дударенко Дмитро, в баскетболі – команда ЗОШ № 5.

На другому етапі обласних (зональних) спортивних ігор серед школярів, які відбулися також в Бучі, спортсмени міст Буча та Ірпінь, Макарівського, Бородянського, Іванківського та Вишгородського районів боролися за право виступати в третьому етапі обласних змагань у м. Васильків. В напруженій та наполегливій боротьбі це право вибороли в командному заліку шахісти та збірна команда баскетболістів м. Буча, тенісисти м. Ірпінь та шашисти Бородянського району.


Змагання пройшли на достатньо високому рівні завдяки злагодженій роботі працівників Бучанської дитячо-юнацької спортивної школи під керівництвом відділу освіти Бучанської міської ради. Дякуємо за допомогу у чіткому та професійному суддівстві змагань Ірпінських спортсменів Герді Олені Євгенівні та Нечитайлу Анатолію Фокічу. А юним спортсменам залишається побажати нових звершень та високих результатів у спорті та навчанні.
Бучанська ДЮСШ
Коментарів: 0
Додати коментар