Лист в редакцію!

Ми мешкаємо у будинку 4а, що по вул. Чкалова. Біля нас побудували дев’ятиповерховий будинок на шість під’їздів - 4в, але смітник для їхнього будинку не поставили. ЖЕК сказав, щоб вони сміття виносили до наших контейнерів для сміття. Тому, всі відходи та будівельні матеріали виносяться до нашого смітника, і машини не встигають його вивозити.

Зараз у новому будинку всі мешканці роблять переобладнання квартир, і виносять до наших контейнерів дуже багато будматеріалів. Через те, що у нас завжди лежать купи сміття – жителям нашому будинку підвисили квартплату, і ми вимушені платити за чужі відходи. На наші зауваження жителі не реагують, а один чоловік навіть поліз з кулаками до двірника, коли сказали йому, що він своє сміття повинен викидувати біля свого будинку.

Але це не одна проблема у нашому дворі. Місцевий ЖЕК підвищив квартплату, але ціна не відповідає їхньої якості роботи. У нашому будинку тече покрівля - ми визвали робітників ЖЕКу, які вирішили це питання досить «смішним» чином. Щоб не затоплювало квартири робітники на даху поставили бочки, там де є дірки, щоб туди збиралась вода. Але, коли бочка переповнюється, квартири на верхніх поверхах ще більше затоплює...

А ще, за 25 років жодного разу нам не зробили ремонту в під’їздах, і це дуже обурює мешканців, адже плата за квартиру не маленька. Ми дуже хочемо жити не тільки в чистому та затишному місті, а й з милуванням заходити в під’їзди своїх домів.
Жителі нашого будинку вже не одноразово звертались до відділення ЖЕКу, але на наші скарги він не реагує. А тепер, ми дуже сподіваємось, що завдяки вашій газеті місцевий ЖЕК зверне на нас увагу і доведе свою роботу до ладу!
13,5 -8,5

З повагою, жителі будинку 
газета: "Бучанські новини" №43 від 1 листопада 2013 року
Коментарів: 3
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Linkin Park

OFFline

  • Linkin Park (4)
  • Місцевий
  • 1 листопада 2013 13:45
Предлагаю коллективный иск в суд на ЖЭК от жителей Бучи. Пишите в личку.

0
kordon

OFFline

  • kordon (20)
  • Місцевий
  • 1 листопада 2013 14:36
самосуд над начальником ЖЕКа будет эффективнее! сколько ж можно воровать...когда же уже его удавит....

0
Krot

OFFline

  • Krot (11)
  • Користувачі
  • 3 листопада 2013 19:31
А наш будинок по вул. Комсомольській,17 облицювальну плитку оббили, а нової не поклали!
Ставели двері нові в підїзді зідрали по 200(?)грн, а в пері пройшло ніби жек встановив!!!!!?....

0