Буча: До зими - готові

Минулорічний сніговий колапс змусив усіх мобілізувати сили і зробити певні висновки на майбутнє. І якщо хтось розраховує на те, що все минеться і зима буде прихильною до українців, Буча розробила план заходів на випередження.

Нещодавно, на засіданні виконавчого комітету Бучанської міської ради було затверджено оперативно-мобілізаційний план ліквідації снігових заметів на території міста в осінньо-зимовий період.

Насамперед, мається на увазі попередня домовленість з підприємствами, які в разі потреби зможуть надати у підмогу спеціалізовані транспортні засоби.
Крім того, визначено перелік вулиць і закріплено їх за кожним суб’єктом господарювання. Тож, якщо раптом прокинемося і побачимо, що снігу по-коліна, кожен знатиме за яку частину міста він відповідає. І в ідеалі, а хочеться вірити, що так буде, швиденько приступлять до роботи.

Жителі міста можуть розраховувати на допомогу шести підприємств – ПП «Великодній», АТП «Транском», ПрАТ «Меліоратор», КП «Бучанське УЖКГ», ТОВ «Б.І.А.К», ПКПП «Теплокомунсервіс», які загалом можуть задіяти 5 міні-тракторів, 3 снігоочисні машини, 6 екскаваторів, 2 бульдозери, 1 грейдер, 4 навантажувача та 3 автомобілі.

Для них визначені відповідні «маршрути».

Маршрут перший
Тротуари: Водопровідна, Тарасівська, Вокзальна (від початку до залізниці), Тургенєва (від залізниці до Малиновського).
Провулки: Тарасівський, Вишневецького, Вокзальний.
Задіяно: 1 міні-трактор (ПП «Великодній»).

Маршрут другий
Вулиці: Тарасівська, Вишневецького, Сковороди, Південна, Садова.
Задіяно: 1 снігоочисна машина (ПП «Великодній»).

Маршрут третій
Тротуари: Вокзальна (від залізниці до кінця), Енергетиків, Б. Хмельницького, Інститутська (від Вокзальної до міського парку)
Задіяно: 1 міні-трактор (КП «Бучанське УЖКГ»).

Маршрут четвертий:
Вулиці: Енергетиків, Вокзальна (від Н. Шосе до Жовтневої), Жовтнева, Островського, Києво-Мироцька (від Яснополянської до Тургенєва), Тургенєва (від Гамалія до Грибоєдова), Революції, Гоголя, Полтавська, Кочубея, Ватутіна, Рози Люксембург, Яснополянська, Ярослава Мудрого, Малиновського (від Гоголя до Вокзальної).
Провулки: Жовтневий.
Задіяно: 1 снігоочисна машина (КП «Бучанське УЖКГ»).

Маршрут п’ятий:
Вулиці: Пушкінська (від Н. Шосе до Гоголя), Гамалія, Старо-Яблунська, Толстого, Шота Руставелі, Києво-Мироцька (від Вокзальної до Гоголя), Івана Франка, Пролетарська, Петровського, Комарова, Набережна, Ново-Яблунська, Камінського, Некрасова, Грибоєдова, Депутатська (від Н. Шосе до кладовища), Руденка, Сім’ї Забарило, Мурашка, Чорновола.
Провулки: Толстого, Петровського, Гоголя, Революції.
Площі: Ринкова, Вокзальна.
Задіяно: 2 екскаватори (КП «Бучанське УЖКГ»).

Маршрут шостий:
Вулиці: Києво-Мироцька (від Н. Шосе до Радгоспної), Радгоспна, Гребінки, Інтернаціоналістів, Новаторів, Дачна, Піонерська, Калініна, З. Гайдай, Щорса, Котовського, Патона, Першотравнева, Мічуріна, Паркова, Лісова.
Провулки: Калініна, Гребінки.
Задіяно: 1 екскаватор (ПраТ «Меліоратор»).

Маршрут сьомий:
Вулиці: Семеніївська, Калинова, Авіаторів, Степова, Винахідників.
Садові товариства: «Вишневе», "Берізка».
Задіяно: 1 бульдозер (ПраТ «Меліоратор»).

Маршрут восьмий:
Вулиці: Пушкінська (від Чкалова до Вокзальної), Малиновського (від Чкалова до Вокзальної), Шевченка (від Чкалова до Ярослава Мудрого), Вишнева, Героїв Крут, Булгакова, Лесі Українки, Леоніда Бірюкова.
Провулки: Шевченка.
Задіяно: 1 екскаватор (КПП «Теплокомунсервіс»).

Маршрут дев’ятий:
Вулиці: Чкалова (від бази АТП «Транском» до бульв. Б. Хмельницького), Вокзальна (від Н. Шосе до річки Рокач), Інститутська (від бази АТП «Транском» до Гоголя).
Задіяно: 1 снігоочисна машина (АТП «Транском»).

Маршрут десятий:
Вулиці: Кірова, Вокзальна (від початку до залізниці), Водопровідна, Заводська, Горького, Польова, Енергетиків, Б. Хмельницького, Ревуцького, Депутатська.
Задіяно: 1 грейдер (ТОВ «Б.І.А.К»).
Маршрут одинадцятий:
Вулиці: Заньковецької, Будівельна, Будівельний тупик, Склозаводська, Стадіонна, Остапа Вишні, Грушевського, Рубежівська, Суворова, Шухевича, Перемоги, Олекси Тихого, Назарія Яремчука.
Провулки: Кірова, Остапа Вишні.
Задіяно: 1 екскаватор (ТОВ «Б.І.А.К»).

Маршрут дванадцятий:
Вулиці: Центральна, Лугова, Гагаріна, Миру, Січових Стрільців, Вчительська.
Провулки: Волгоградський, Січових Стрільців, Гагаріна, Садовий.
Задіяно: 1 екскаватор (ТОВ «Б.І.А.К»).

Маршрут тринадцятий:
Вулиці: Устима Кармелюка, Нагірна, Переїзна, Ворзельська, Ново-Лермонтова, Лермонтова, Трудова, Будьонного, Фрунзе, Комсомольська, Димитрова, Нова.
Провулки: Будьонного, Заводський, Санаторний, Комсомольський.
Задіяно: 1 міні-трактор (ТОВ «Б.І.А.К»).

Крім того, у резерві ще залишаються 2 міні-трактора, бульдозер, 4 навантажувача, 3 автомобілі, які, в разі потреби, також залучатимуться до прибирання. А з боку Бучанського управління житлово-комунального господарства заготовлено 500 тон соляно-піщаної суміші, якою посипатимуть доріжки і тротуари задля безпечного пересування громадян.

Тож, увагою буде охоплене практично все місто. Цілком можливо, як і раніше,в закладах соціального значення працюватимуть пункти обігріву.
Та будемо сподіватися, що сильних хуртовин ні взимку, ні навесні не буде і всі перезимують досить комфортно, радіючи численним новорічним святам.
10 -6

газета: "Бучанські новини" №42 від 25 жовтня 2013 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.