За рейсом - рейс

27 жовтня професійне свято працівників автотранспорту

З 1993 року в нашій країні відзначається свято працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства, яке припадає на останню неділю жовтня. У цьому році виповнюється рівно 20 років як у відповідності Наказу Президента в Україні було започатковано День автомобіліста та дорожника.

З кожним роком в нашій країні збільшується кількість транспортних засобів. Загалом автотранспортом в Україні перевозиться 88 % пасажирів та 22 % вантажів.

Серед тих автопідприємств, які займаються автоперевезенням вантажів не тільки по Україні, а далеко за її межами добре відоме і Бучанське АТП «Транском» (директор Гапоненко Олександр Васильович), яке було створене ще у квітні 1986 року на базі фірми «Агробудпостач» і займалося вантажоперевезенням по Україні. Починаючи з 1998 року колектив підприємства взяв напрямок на переоснащення рухомого складу. Поступово, спочатку три автомобілі, а згодом все більше і більше закуповували сучасний транспорт, який дає змогу використовуватися у міжнародних перевезеннях.
АТП «Транском» за період свого розвитку змогло досягти значних позицій на міжнародному ринку автоперевезень. Це все завдяки досягнень колективу, який налічує 60 чоловік.

Згодом географія закордонних рейсів значно розширилась. Про підприємство «Транском» відтепер знають у Білорусі, країнах Прибалтики, Росії та Фінляндії. Саме сюди прокладають маршрути водії цієї фірми.


Основним видом діяльності підприємства є транспортно-експедиційні послуги, які складають більш ніж 80% доходів. Також підприємство здійснює технічне обслуговування автотранспортних засобів на базі власної автомайстерні. АТП «Транском» має майданчик під охороною для вантажівок, а також контрольно-технічний пункт для перевірки технічного стану транспортних засобів. Автопідприємство також має свою зимову та літню мийку, закриті бокси, де виконуються ремонтні та технічні обслуговування автомобілів безпосередньо кваліфікованими спеціалістами персоналу автопідприємства. І звичайно, здоров’я водіїв знаходиться під наглядом медичного персоналу, який проводить також і перед рейсовий та після рейсовий медичний огляд водіїв.
Матеріальна та технічна база АТП «Транском» дає можливість технічно обслуговувати не тільки свої транспортні засоби, а також здійснювати ремонт вантажівок інших автопідприємств та приватних осіб. Зокрема обслуговуються такі вантажівки, як: «Рено», «Вольво», «ДАФ». Досвідчені працівники «Транскому» допоможуть також відремонтувати напівпричепи, здійснити зварювальні, токарні роботи, шиномонтаж коліс, змазку вантажівок та напівпричепів, замінити масла для двигунів та трансмісійні. Капремонт КПП, пофарбування транспортних засобів. Є можливість здавати в аренду виробничі приміщення.

Ділова репутація АТП «Транскому» добре відома її партнерам, які протягом багатьох років плідно співпрацюють разом. У першу чергу - це ДП «Шенкер», ВАТ «Ветропак Гостомельський склозавод», КП «Фірма Агробудпостач», ООО «ОТІС» ДП «Кюне і Нагель», ТОВ ЕФЕС «Маккензі-Україна», «Весма», «Одесакабель» та інші.У «Транскомі» працює єдиний монолітний колектив. Багато його працівників, як водіїв, так і інженерно-технічний склад віддали підприємству десятки років своєї нелегкої, але конче необхідної праці. Серед них - його незмінний керівник Олександр Гапоненко, начальник відділу експлуатації Володимир Андрієнко, ведучий диспетчер Лариса Хмельницька, токар Микола Місюренко, автослюсар Олександр Козаревич, працівники бухгалтерії Світлана Овчаренко, Наталія Вакуленко, Ніна Давиденко, Донара Самборська. Серед водіїв, по праву, ветераном можна назвати водіїв: Анатолія Романовського, Володимира Пилипенка, Володимира Маренича, Сергія Потапчука, Олександра Мартинюка, а також Михайла Давиденка, який вже 37 рік за кермом. Завдяки водійському професіоналізму Михайла Григоровича його «ЗІЛ 130» і зараз в чудовому технічному стані.

Маючи перспективи розвитку підприємство зацікавлено у розширені своїх лав водіями відповідної категорії «Е».
Звертайтесь за довідками: м. Буча, вул. Чкалова, 2. Тел. (045-97) 99-28-8 або (067) 466-96-24.


Користуючись нагодою з приводу професійного свята, колектив ДП АТП «Транском» висловлює щиру подяку Голові правління фірми «Агробудпостач» Павлу Миколайовичу Іващенку - за ідею створення нашого підприємства та всіляку підтримку у його розбудові.
3 -2

Володимир ЕННАНОВ, фото автора 
газета: "Бучанські новини" №42 від 25 жовтня 2013 року
Коментарів: 3
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
sharp25

OFFline

  • sharp25 (6)
  • Користувачі
  • 26 жовтня 2013 13:59
тільки мало хто знає що Гапон гнидка яка з водіїв кров пьє. за копійку удавиться

0
gennadi

OFFline

  • gennadi (11)
  • Користувачі
  • 27 жовтня 2013 15:19
Шановні, що знову відбувається з 422 маршрутом, чого всі мовчать, одні водії їдуть, як слід, інші на в`їзді з Бучі в Ірпінь звертають за заправкою вправо і їдуть жахливими горбами в об'їзд. Мало того, що неприємно по горбамїхати, певен, усім, втрачається близько 10хв часу, так ще й транспорт не бережемо, ірпінське АТП що, мільйонери, через кілька місяців ходова і ще чортзна-що полетить.
Хто змушує керівництво АТП змушувати водіїв їхати в об'їзд, чи це недобросовісна конкуренція з боку інших маршрутів Ірпеня і звертатися зразу із запитом в прокуратуру, хто знає?

1
sharp25

OFFline

  • sharp25 (6)
  • Користувачі
  • 28 жовтня 2013 11:31
а чому ти вирішив що вони їздять в обїзд , можливо у них так офіційно маршрут прокладено ....?

0