» » » Брейн-ринг: Юні правознавці з Ірпеня - кращі!

Брейн-ринг: Юні правознавці з Ірпеня - кращі!

У нашому місті в рамках реалізації Програми подолання дитячої бездоглядності, підтримки сімей з дітьми та реформування інтернатних закладів «Назустріч дітям» відбувся другий зональний тур обласної гри брейн-ринг «Підліток і право». Його організатор — служба у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації.

Цей захід спрямований також на розвиток правової культури дітей, виховання у них поваги до права в Україні, підвищення рівня правових знань та умінь, здобуття практичного досвіду щодо вирішення правових питань, профілактики негативних проявів у дитячому середовищі.

До Ірпеня приїхали команди Бородянського, Васильківського, Вишгородського, Макарівського, Фастівського, Іванківського та Києво-Святошинського районів, міст Буча, Васильків, Фастів, Славутич.
Змагання проходили в Ірпінській школі №3.

Юних правознавців привітав перший заступник міського голови Микола Головкевич. Оцінювало гру журі у складі:
заступник начальника служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації В. Лосєв, керівник юридичної служби А.  Сахно, начальник служби у справах дітей Ірпінської міської ради Н. Каряка, заступник директора Київського обласного центру опіки дитини О. Майський та головний спеціаліст Ірпінського міського управління юстиції Т. Калініна.

У нелегкій боротьбі перше місце посіла команда м. Ірпеня, друге — Києво-Святошинського району, третє — м. Василькова. Усі учасники гри нагороджені почесними грамотами та отримали цінні подарунки.

Вітаємо переможців — учнів СЗШ з поглибленим вивченням економіки та права №2 Анастасію Коченко, Христину Колащук, Романа Скитенка, Костянтина Шокала, Дмитра Куца.

Бажаємо їм успіху у фінальному турі обласної гри брейн-ринг «Підліток і право».
Служба у справах дітей висловлює подяку за співпрацю у проведенні брейн-рингу відділу освіти, адміністрації ЗШ №3, колективу СЗШ №2, комунальному підприємству громадського харчування Ірпінської міської ради, ЦСССДМ, управлінню юстиції та молодіжній громадській організації «Можливість».

3 -2

Надія КАРЯКА, начальник служби у справах дітей 
газета: "Ірпінський вісник" №44 від 25 жовтня 2013 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.