» » » Лист у редакцію: Мешканці будинку звертаються за допомогою до міського голови

Лист у редакцію: Мешканці будинку звертаються за допомогою до міського голови

Мешканці будинку звертаються за допомогою до міського голови

Усіх нас, мешканців, дуже непокоять деякі питання, пов’язані з експлуатацією нашого будинку №4-а по вул. Чкалова.

Будинок погано зберігає тепло, бо він панельного типу, а стики між панелями розійшлися. У щілини потрапляє і дощ, і сніг, будинком гуляє вітер. Внаслідок цього у деяких квартирах підвищена вологість та розмножується грибок.

Ремонт у під’їздах не робився вже багато років, а сходові майданчики – не освітлюються. Ми вважаємо, що потрібно зробити утеплення будинку, або перепакувати шви.

Ще одна схожа проблема – це не підбитий по периметру дах та відсутня ливньова система, через що дощові води потрапляють на козирок та в підвальні приміщення. В наслідок цього руйнуються бетонні покриття над під’їздами (над 5-тим під’їздом рухнула плита, так як її роз’їв грибок – добре, що нікого не вбило). У підвалі нашого будинку постійно стоїть вода. При сильному вітрі з даху зриває листи шиферу, який падає на припарковані поряд автомобілі та людей.
Через відсутність демонтованих батарей опалення у під’їздах будинку підвищена вологість та розповсюджується грибок, що призводить до руйнування стін та поширення хвороб.

Через те, що немає відмостки будинку, у підвальне приміщення часто-густо потрапляють дощові води. До того ж системи водопостачання та водовідведення вже застаріли, наслідком чого є часті прориви труб. Після таких аварій ще довго у підвалах зберігається сморід та сирість.

Ще одна неприємна обставина, причин якої ми не знаємо, – часто зникає світло: якщо на одній фазі воно є, то на другій - немає.
Інша проблемна ситуація – наш смітник, на який звозяться побутові відходи з усієї округи, а ми повинні це оплачувати.

Ці проблеми турбують усіх мешканців нашого будинку вже не перший рік, але в управлінні ЖКГ ніяким чином не намагаються їх вирішити та ігнорують наші звернення, а лише підвищують тарифи.
За 25 років існування нашого будинку, жодного разу не було зроблено поточного ремонту та освітлення в під’їздах.

Просимо Вас належним чином відреагувати на наше клопотання і зробити все можливе для більш-менш комфортного проживання в нашому будинку. Адже Буча – місто комфортного життя.

Мешканці будинку № 4-а
16 -10

газета: "Бучанські новини" №40 від 11 жовтня 2013 року
утеплення
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.