» » » Анатолій Присяжнюк: «Ми працюємо не заради поліпшення умов лікарів, а пацієнтів!»

Анатолій Присяжнюк: «Ми працюємо не заради поліпшення умов лікарів, а пацієнтів!»

Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк учора з робочою поїздкою відвідав поліклініку міста Ірпеня, щоб остаточно врегулювати питання з переселенням старої дитячої поліклініки в нове приміщення.

Очільника області супроводжували міський голова Володимир Скаржинський, його перший заступник Микола Головкевич, директор департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації Олег Ременник, головний лікар КЗ «Ірпінська центральна міська лікарня» Данило Лісняк та інші.

Позиція керівника області однозначна: переселення назріло. «Я не можу ігнорувати висновки санітарно-епідеміологічної служби про заборону експлуатації приміщення старої поліклініки. Але був час керівникам медицини краще підготуватися до переходу. Населення мало проінформовано про доступність, кращі умови нового медичного центру. Є питання про обслуговування лікарями в різних місцях дітей.
Хоча перспективи я бачу хороші. На місці старої поліклініки по вул. Садовій за рік, можливо, раніше, відкриється дитяча поліклініка. Ми завжди повинні керуватися здоровим глуздом», — наголосив Анатолій Йосипович.

Володимир Скаржинський доповнив: «Зроблено проект реконструкції старої поліклініки на 5,5 млн. грн. Перший транш у сумі понад 500 тис. грн. на ремонтні роботи виділено. За рік, а якщо будуть кошти, то і раніше, це приміщення запрацює».
У стару поліклініку перейдуть працівники КП «Ірпіньзеленбуд».
Анатолій Присяжнюк для преси і представників громади резюмував: «Ми працюємо не заради поліпшення умов лікарів, а пацієнтів!».

Фото Тетяни Іліки
Василь ОСТРОЗЬКИЙ 
газета: "Ірпінський вісник" №42 від 11 жовтня 2013 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.