» » » » Вітаємо спортсменів СК "САНЧІН" з перемогами в Чемпіонаті України

Вітаємо спортсменів СК "САНЧІН" з перемогами в Чемпіонаті України

У відповідності до календарного плану заходів Всеукраїнської національної федерації кіокушинкай карате, 27-28 вересня 2013 року, у Львові пройшов Чемпіонат України з кіокушинкай карате (WKO) серед юніорів, молоді та дорослих в розділі куміте та "ката". За результатами цих змагань буде формуватися збірна України з кіокушинкай карате (WKO) для участі в Чемпіонаті Європи для юніорів та молоді та Кубку Європи для дорослих у відкритій ваговій категорії, що пройде в листопаді в Румунії.

Більше 200 учасників – кращі з кращих – з’їхалися з різних куточків України перевірити свою підготовку та вибороти першість. Київ, Луцьк, Донецьк, Одеса, Ладижин, Вінниця, Фастів та багато інших - збірні майже всіх областей були представлені на Чемпіонаті. І хоч погода зустрічала звичною прохолодою, в залі спортивного комплексу «Галичина» панувала тепла та дружня атмосфера.

Змагання з «ката» внесли в чемпіонат свою «родзинку», оскільки проходили за новими правилами суддівства - за пропорційною системою. Це додало переживань, через незвичність, учасникам і суддям, а глядачам - більше видовища та кращого розуміння того, що діється на килимі. Не менше хвилювань та уваги викликали двобої в відкритій ваговій категорії, як серед чоловіків так і серед жінок. Саме через різницю в вазі між учасниками поєдинки вражали майстерністю техніки та підготовкою спортсменів. І не завжди перемагав важчий. В такі моменти весь зал завмирав чи вибухав об’єднуючись в спільному переживанні.


Збірна Києва та Київської області


Слід зазначити високий рівень з організації підготовки чемпіонату. Організатори - Львівська обласна федерація кіокушинкай карате під керівництвом сенсея Короля О.С., зробили все можливе, щоб даний захід став яскравим святковим дійством. Спортсмени в свою чергу показали високий рівень підготовки та незламну волю до перемоги.

Юнацько-дорослу, збірну від міста Києва та області очолив Роман Кривицький – молодий, талановитий тренер і спортсмен. Роман Кривицький став абсолютним чемпіоном України з тамашеварі (розбивання предметів), зламавши в загальній кількості аж 19 дошок.

Всі спортсмени Київщини проявили свій дух та волю до перемоги, виборовши 9 нагород. Серед них і учні клубу «Санчін».

Анастасія Ейсмунт (Київський фінансово-економічний коледж) та Анна Бабич (Бучанська ЗОШ № 1), тренер І.В.Петренко – вибороли першість у своїх вагових та вікових категоріях.
У Сергія Стеценка, тренер В.С.Недощак (Київський фінансово-економічний коледж) - бронза. Вони будуть зараховані до збірної України на Чемпіонат Європи.

Попереду ще багато тренувань та організаційних клопотів, щоб достойно представити країну на Європейських змаганнях.


Сергій Стеценко, Анна Бабич, Анастасія Ейсмунт

Роман Кривицький

Анастасія Ейсмунт - 1 місце

Судівський корпус

Анна Бабич - 1 місце

Сергій Стеценко

Вітаємо всіх з перемогами та бажаємо гарної підготовки для подальших звершень.
9 -6

САНЧІН
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.