Спортивні перемоги в Очакові

Минулих вихідних, 20-21 вересня 2013р., чудовий куточок нашої країни - м. Очаків (Миколаївська обл.), зібрав чимало спортсменів на традиційному Кубку України та Першості міста Очакова (для каратистів – початківців) з Кіокушинкан карате-до Ренмей.

В змаганні прийняло участь 15 команд, що привезли близько 250 спортсменів віком від 6 то35 років: і досить досвідчених в техніці ведення поєдинків (чемпіонів України і навіть змагань європейського рівня), і спортсменів – початківців 1-2 років навчання. Змагання організували Керівники Миколаївської обласної федерації та с/к «Майський» - Віталій Гішко та Олег Мединський.

Поєдинки проходили на трьох татамі, де вправно працювали досвідчені судді, - без затримок і без суперечливих моментів. Як зазвичай буває, глядачі більше збиралися біля татамі, де проходили бої дорослих. Проте і «молоді» спортсмени дивували підготовкою. Було видно, що це не просто набір невпевнених рухів, а концентровані удари, відпрацьовані комбінації. І як кажуть, про новачків «першим млинець… випікся вдало, і «комом» не був».

Вдало виступили і початківці с/к «Санчін».

Золото вибороли:
Баклицький Гліб (с.м.т. Гостомель ЗШ №14),
Дубінко Андрій (м. Ірпінь СЗШ № 2),
Пшеничний Артем (м. Ірпінь СЗШ № 2),
Лучинський Євген (м. Ірпінь ЗШ № 3),
Радомський Костя (м. Буча, СЗШ № 5).

Срібло отримали:
Друцький Максим (с.м.т. Гостомель ЗШ № 14),
Усов Іван (м. Ірпінь ЗШ № 3).

Бронзовий призер – Маслюк Діма (с.м.т. Гостомель ЗШ № 13).

Думаю хлопчаки так вдало виступили, бо перед цим (15.09.2013) добряче позмагалися в м. Києві на клубних змаганнях, де поєдинки проходили за круговою системою. Інструктори вірять, що саме в такий спосіб краще гартується воля до перемоги і шліфується техніка.

А в Очакові найактивніше глядачі підтримували поєдинки серед дівчат. Як завжди своєю дивовижною технікою вразила і противників, і глядачів Анна Лімонт - 1 м. (с.м.т. Гостомель ЗШ № 14).
Діана Кухар – 1 м. (м. Ірпінь СЗШ № 12), працювала спокійніше, але також вдало «впіймала» супротивницю гарним ударом. Студентка Київського фінансово-економічного коледжу Анастасія Ейсмунт – 1м, вкотре впевнено і переможно виступала (тільки цього разу вона дійсно досягла дорослого віку) в категорії жінки. ЇЇ підтримували всі тренери Київської області. Ми рівняємося на неї та гордимося її перемогами.

Не відстали й хлопці. Іван Лут -1м., та Юра Мартиненко – 2 м., 3 м. (Ірпінь ЗШ № 3), боролися у двох вагових категоріях і в обох вибороли нагороди. Дуже сподобалися поєдинки Діми Гончаренка – 1м, (Буча ЗШ № 4). Його перемога в новій ваговій категорії для одноклубників була несподіванкою. Ми за нього раді. Взагалі того дня санчіновці вибороли 11 золотих медалей, 3 срібних та 2 бронзових.

Сподіваюся, що спортсмени які були на цих змаганнях і надалі будуть добре тренуватися, що прийняти участь і перемогти в більш престижних і серйозніших змаганнях.


Діма Гончаренко – 1м.

Анна Лімонт - 1м.

Ми найкращі!

Анастасія Ейсмунт – 1м

Радомський Костя

Юра Мартиненко – 2 м.

Діана Кухар – 1 м.

Маслюк Діма


Вітаємо всіх з перемогою і бажаємо успіхів.
САНЧІН
Коментарів: 0
Додати коментар