Турнір ракетки і м’яча

Минулої суботи, 14 вересня в клубі «Фінт» за сприяння Бучанського міського голови відбулися змагання з настільного тенісу, присвячені святкуванню дня міста, у яких могли взяти участь усі охочі. Організатором змагань став Олег Гайдай – директор Бучанської дитячої юнацької спортивної школи – та її випускники. «Ідея виникла спонтанно, – каже Олег Олександрович, – давно хотілося провести якийсь спортивний захід, адже спорт – важлива складова життя людини.

Випускник нашої школи Юрій Кривицький звернувся до мене з пропозицією провести турнір з настільного тенісу, я його підтримав. Прогноз погоди був невтішним, тому приміщення нам люб’язно погодилася надати адміністрація клубу настільного тенісу «Фінт». До турніру долучилося 45 чоловік з Бучі, Ірпеня та Немішаєва. Для початку – це навіть дуже не погано. Я думаю, згодом до змагань долучатиметься все більше і більше людей, а також жінки та дівчата, бо цього разу їх, на жаль, не було».Усі учасники були розділені на дві вікові групи: «чоловіки» та «юнаки». У запеклій боротьбі визначилися переможці. Серед чоловіків призерами стали:
І місце – Валерій Дерягін;
ІІ місце – Юрій Кривицький;
ІІІ місце – Олег Бондар.
А серед юнаків:
І місце – Дмитро Марущак;
ІІ місце – Назар Бутніченко;
ІІІ місце – Олександр Пасічний.
Переможці отримали грамоти від міського голови та медалі за призові місця. Сподіваємося, проведення таких змагань стане хорошою традицією для нашого міста і наступного разу збереться набагато більше охочих помірятися умінням володіти ракеткою.
Анна СМОЛЯР 
газета: "Бучанські новини" №36-37 від 20 вересня 2013 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.