» » » У Бучанському парку відкриють мотузяний парк

У Бучанському парку відкриють мотузяний парк

Для всіх, хто має прагнення «полоскотати» нерви, провести активний і цікавий відпочинок, незабаром це стане реальністю. 23 серпня у Центральному міському парку відбудеться офіційне відкриття екстрим-центру «Шалена білка». Власне, це – мотузяний парк, що представляє собою чотири траси, повітряні сходинки та драбини, підвісні мости й «тарзанки», лабіринти й сітки. На екстрималів чекають різні етапи проходження, завдання і перешкоди, адже нове покоління атракціонів поєднали спорт, драйв, оригінальне дозвілля і вже давно користуються величезною популярністю у світі.

Тепер можливість відчути всі переваги канатних лазалок буде й у жителів міста. «Шалена білка» розрахована на людей різного віку і фізичної підготовки: від найменших бучанців до їх зрілих батьків і дідусів.
Тим більше, організатори запевняють: не обов’язково бути альпіністами, щоб отримати море задоволення. Місцезнаходження атракціону – нижня частина міського парку, неподалік від озера.

Тож, на що схожий мотузяний парк?
Між сосен будуть натягнуті металеві мотузки та сконструйовані умовні «траси», кожна з яких розбита на 10-12 ділянок і має певні етапи проходження. Наприклад, в одному місці потрібно проїхати на скейті, в іншому – пройти по драбині, а потім – відчути себе жителем джунглів і спуститися на тарзанці. Все, як у непосидючому дитинстві, тільки більш безпечно. Перед початком пригоди невеличкий інструктаж, і вперед – підкорювати простір.

Перша траса буде розташована на висоті 1 метр від землі. На ній зможуть займатися дітки віком від 2,5 до 8 років. Крім того, батьки самі зможуть контролювати дії малечі, звісно, якщо в цьому буде потреба, адже поряд знаходитиметься інструктор. Дитина йтиме зі страховкою.
Друга траса знаходитиметься на відстані трьох метрів від землі і призначена вже для більш спритних і досвідчених. Та й завдання стають дедалі цікавішими. Тому організатори гарантують безпеку. Це цікаво й захоплююче.

Третя траса розташована на висоті 12 метрів від землі, бо знайдеться чимало тих, хто захоче випробувати свої сили у більш складних умовах. Маршрут розрахований на людей сильних духом, сміливих і загартованих. Для тих, хто любить бути «на межі».
Четверта траса представлятиме собою декілька етапів тарзанок. Достатньо екстримально і захоплююче.
Але головна мета цього проекту – родинний відпочинок, об’єднання і згуртованість людей.
«Ми самі батьки і тому не хочемо виростити молоде покоління, яке весь день сидить за комп’ютером і надає перевагу іграм та телевізору. Треба бути активним і витривалим, займатися спортом. А щоб це не було нудно, спорт ми поєднали з грою та емоціями», - каже один із організаторів екстрим-центру Наталія.

«Шалена білка» хоче «прописатися» у Бучі на багато років. Ідею розвиватимуть надалі і вже будують плани на майбутнє. Зокрема, проводити свята, веселі старти та розважальні програми для дітей.
А поки що екстрим-центр налаштований приймати відвідувачів і влітку, і взимку, якщо дозволить погода. Але справжнім екстрималам – ніякі морози не страшні.
Людмила ГЛАДСЬКА 
газета: "Бучанські новини" №32 від 23 серпня 2013 року
Коментарів: 3
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Зайцюган

OFFline

Були всією сім'єю. Дуже сподобалось!

1
Олечка

OFFline

  • Олечка (9)
  • Користувачі
  • 2 вересня 2013 15:22
треба навідатись до парку ))

0
enov

OFFline

  • enov (4)
  • Місцевий
  • 9 вересня 2013 23:05
Супер! Вся сім'я у захваті! Бучі потрібні такі чудові ідеї здорового відпочинку!

0