» » » «Від роботи ЖКГ очікуємо тільки хорошого…»

«Від роботи ЖКГ очікуємо тільки хорошого…»

Переходом будинків від ЖКГ до ОСББ зараз нікого не здивуєш, адже наші люди вже звикли ні на кого не покладатися, окрім себе. Але Буча – дивовижне місто і тут може статися, ну, майже, все. Нещодавно жителі будинку № 4, що по вул. Енергетиків, вирішили, що хочуть, аби їх дім обслуговувало Бучанське управління житлово-комунального господарства, хоч зараз будинок знаходиться в кооперативній власності.

Що ж послугувало причиною для такого несподіваного рішення? Про це «БН» запитали у начальника КП «БУЖКГ» Володимира Денисовича Кравчука:
– Це питання на стадії вирішення. Практично з людей збиралася плата за комунальні послуги, але не робився вивіз сміття, не прибиралася територія. Часто задіювалися працівники ЖКГ, щоб прибрати там, адже це – центральна частина міста: будинок виходить на Київську площу, де проводяться різноманітні заходи, відпочивають люди. І в такому стані його не можна було утримувати. Ми задіювали свої сили, прибирали, вивозили безкоштовно сміття. Заборгованість цього будинку близько 40 тис. грн. Управління житлово-комунального господарства міста Бучі направило позовну заяву до суду, є рішення про сплату заборгованості, а коштів немає.

Люди збунтовані і знервовані, бо вони платили, а ЖЕКу заборгували, і звернулися до нас. Минулої п’ятниці, 9-го серпня ми разом з жителями провели нараду. Більшість людей заявили, що хочуть, аби їхній будинок обслуговував ЖЕК і надавав усі послуги, щоб такого не повторилося. Жителі такий перехід сприймають позитивно.

Після таких слів Володимира Денисовича мені стало цікаво, чи справді жителі будинку № 4 вважають таке рішення панацеєю від усіх бід і я вирішила запитати про це самих мешканців багатоповерхівки.
На моє здивування, багато людей навіть не знали про те, що відбувається з їхнім домом: деякі казали «Хай про це інші думають», деякі, побачивши в моїх руках диктофон, тікали в під’їзди, а деякі виявлялися просто квартирантами і розказували про те, що вони скоро «з’їдуть». Але, на щастя, були люди, яким не байдуже, де їм жити, і саме вони погодилися прокоментувати цю ситуацію.

Володимир Миколайович:
– На скільки я знаю, це питання ще до кінця не вирішене. Мене поки й так все влаштовувало, я сам не знаю, як буде краще. Спочатку думали створити ОСББ, але більшість жителів вирішили, що ЖКГ краще. А причина проста – треба все ремонтувати, біля будинку прибирати, сміття вивозити, але ніхто не хоче цим займатися. Від ЖЕКу очікуємо, що буде менше проблем, наприклад, коли щось зламалося, не треба всім буде збирати гроші, а викликали людину з ЖКГ – і все. Я розумію, що будуть вищі ціни, але воно того варте. Та і все грошей коштує.

Любов Василівна:
– Я вам скажу так: я вже давно думала, що треба цей будинок передавати у власність ЖКГ, бо старожили бережуть будинок і думають про нього, а молоді люди не хочуть нічого робити. Від роботи ЖКГ очікую тільки хорошого. Може тоді буде краще, бо тут і двірника не можна найняти, адже зарплата набагато менша, ніж у інших двірників. Хто ж захоче робити за такі гроші? А ціни високі всюди, так що я не боюсь платити трохи більше за якісь роботи.

Отже, як бачимо, перехід до ЖКГ – свідоме і обдумане рішення жителів, які вже втомилися від життя в будинку кооперативного типу. Що ж, будемо сподіватися, БУЖКГ виправдає покладені на нього надії та сподівання, а жителям не доведеться створювати з часом ОСББ.
Анна СМОЛЯР 
газета: "Бучанські новини" №31 від 16 серпня 2013 року
Коментарів: 3
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
kordon

OFFline

  • kordon (20)
  • Місцевий
  • 26 серпня 2013 09:14
это что заказная статья для рекламы ЖКГ? кого это устраивает то что он не предоставляет услуги в полной мере? у них элементарную лампочку что б заменить в подъезде, нужно заявку делать и ждать три дня пока дуплей соберут, это где такое слыхано! сначала научите диспетчеров общаться нормально! культуры никакой, одни грубияны и нервозные, вроде к ним дамой звонят!!

0
administrator

OFFline

  • administrator (284)
  • Адміністратори
  • 26 серпня 2013 12:20
"бАлдею" от ваших понятий про заказные статьи.
- и дом мы заказали перенести на жек, и рядом статья висит про ОСББ, тоже заказная.

информация/факт.

0
kordon

OFFline

  • kordon (20)
  • Місцевий
  • 26 серпня 2013 17:34
пример частного жека дом ул. Новое Шоссе 14, сравните качество услуг Бучанського ЖЕКа и частного, спросите у жителей не хотят ли они к Бучанському перевестись.... ))) там абонплата на 15-20 коп. выше, зато лифт без карточек! лампочки меняют когда перегорели а не тогда когда заявку делают!, консьержи в каждом подъезде, убирается на межквартирных и лестничных площадках, видеонаблюдение ведется, пожарная сигнализация работает, озеленение и т.д.. все входит в стоимость абонплаты и.т.д.. для сравнения рядом такие же дома обслуживает ЖЕК!... меньше б воровали, предоставляли б услуги в полной мере, а то ищут способы как еще вытянуть денег с потребителя... с лифтовыми карточками круто провернули.....

0