» » » Залізнична станція «Буча» оновлюється

Залізнична станція «Буча» оновлюється

Її реконструкція має завершитися першого вересня нинішнього року.
Наш співрозмовник — начальник залізничної станції Буча Василь СЮРКЕЛЬ.

— Василю Григоровичу, нашим читачам цікаво дізнатися про саму станцію Буча, її історію.
— У 1900 році було розпочато будівництво залізничного шляху Київ-Ковель. Сприяли цьому військові. Залізницю спроектували державним коштом; цього ж року був розроблений план будівництва і розпочалися роботи. У вересні 1901 року відбулося урочисте відкриття залізничної станції Буча. В архівних документах вона значилася як «перша станція Києво-Ковельської залізниці», оскільки на той час такі зупинки як Біличі, Ірпінь, Бородянка та Тетерів мали статус роз’їздів.
З 1901 року збереглася будівля вокзалу — на даний час одна з найстаріших у нашому місті. До 100-річчя станції її реконструювали, але залишили той самий архітектурний стиль, що був за часів її відкриття.

— Що б Ви могли сказати про колектив станції Буча?
— Колектив працелюбний, відповідальний, готовий до виконання всіх завдань, які поставлені Київською дирекцією залізничних перевезень.


— Можливо, Ви б хотіли відмітити найкращих працівників?
— О, звісно! Старанних працівників у нас багато. Загалом наш колектив налічує 36 осіб. Хотілося б відзначити напередодні свята кращих працівників, які добросовісним ставленням до справи забезпечують безпеку руху поїздів, виконання якісних і кількісних показників. Це чергова по станції А. Народенко, складач поїздів М. Печера, прийомоздавальник вантажу та багажу Г. Пасльон, квитковий
касир А. Попика та станційний працівник О. Корольова.
Я особисто віддав залізниці три десятки років свого життя. Зараз у наш колектив вливається молодь, але, на жаль, вона менш відповідальна, ніж середнє та старше покоління.

— Зараз на станції ведуться ремонтні роботи. Розкажіть про це детальніше.
— На даний час триває реконструкція на Тетерівській дільниці. Минулого року такі роботи провели на станціях Бородянка, Клавдієве, Немішаєве. Таким чином ми хочемо здійснити зарежимлення станції — встановити турнікети, навіси, огородити платформи. Цей проект фінансується за кошти «Укрзалізниці» і бюджету Бучанської міської ради.
Ми планували закінчити ремонтні роботи до 1 серпня, але цю дату перенесли на 1 вересня поточного року.
Дарина ГАМЕЛЯК 
газета: «Ірпінський вісник» №32 від 2 серпня 2013 року
Сюркель вокзал
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Sandr

OFFline

  • Sandr (39)
  • Місцевий
  • 5 серпня 2013 15:11
Было бы неплохо заодно с новой платформой привести в порядок станционный туалет. Позорище. Мимо даже по платформе пройти невозможно. Дух еще тот.
Вокзал - лицо города, но с таким туалетом очень похож на ....

0
Sandr

OFFline

  • Sandr (39)
  • Місцевий
  • 25 вересня 2013 17:20
Ми планували закінчити ремонтні роботи до 1 серпня, але цю дату перенесли на 1 вересня поточного року.

Судя по темпам работ - то до сентября следующего года.
К тому времени все, скорее всего, уже поймут, что вход на платформу будет только с моста. Особенно порадуются старики, мамочки с колясками, велосипедисты и т.д.

0