» » » На склозаводській буде своя котельня

На склозаводській буде своя котельня

Хоча до початку нового опалювального сезону ще вдосталь часу, проте глобальна підготовка до нього вже розпочалася. Минаючи поточні роботи, перейдемо до втілення більш серйозних планів і задумів. Одним із таких є будівництво нової котельні по вул. Склозаводській. Даний мікрорайон завжди вважався «проблемним», в плані якості надання послуг з теплопостачання. Тож, усунувши технічні моменти, жителі зможуть розраховувати на тепло у своїх оселях.

Мова йде про те, що приватне підприємство «Теплокомунсервіс» має намір від’єднати мережі від котельні, яка розташована по вул. Кірова і «зігрівала» мікрорайон Склозаводський. Тепер замість одного об’єкту теплопостачання буде два. За словами спеціалістів – це і більш економно (адже менша протяжність мереж, а отже будуть обігріватися будинки, а не теплотраси), і більш результативно.

На першій стадії провели реконструкцію і заміну котлів на котельні колишнього Бучанського склозаводу. Тепловики відкрили кредитний транш і вже виділено кошти в сумі 1 млн. 150 тисяч грн на виніс цієї котельні на місце блочної котельні самого масиву. Це для того, щоб всі інженерні мережі, які зараз «у повітрі», були закільцьовані, що покращить енергопостачання житлового масиву Склозаводський. Роботи по перенесенню комунікацій вже розпочалися.
Дана котельня буде складатися з трьох модулів.

Також у планах комунальників – провести заміну зовнішніх інженерних мереж у центральній частині міста. Зокрема, технічне переоснащення відбулося із встановленням нового обладнання з високим коефіцієнтом корисної дії виробництва Німеччини, Італії та України-Чехії.
Певні роботи вже виконуються.
Нагадаємо, підприємство «Теплокомунсервіс» обслуговує 40 котелень у містах Буча, Ірпінь, селищах Ворзель та Гостомель. З них – 26 в Бучі.
Людмила Гладська 
газета: "Бучанські новини" №26 від 5 липня 2013 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.