» » » У місті будується нова посадочна платформа

У місті будується нова посадочна платформа

Хоча сьогодні автотранспортне сполучення дозволяє комфортно доїхати у столицю, проте залізничні перевезення досі не втрачають своїх позицій. Суттєва перевага – порівняна дешевизна і відсутність заторів на дорогах.

Разом із тим, у Бучі розпочалася реконструкція високої посадочної платформи у напрямку Києва. Відбудеться зарежимлення станції, тобто пройти можна буде лише через турнікети. Саме до такого методу вдалося керівництво «Укрзалізниці», щоб боротися з безквитковим проїздом.
«Не може ця послуга бути безкоштовною. Залізниця несе величезні збитки, а гроші могли б піти на модернізацію галузі», - каже начальник станції «Буча» Василь Сюркель.


Як довго триватимуть роботи – залежить від фінансування. А поки вони ведуться, пасажири користуються низькою платформою. «Електропоїзди ходять згідно графіку, тому незручностей для пасажирів не повинно бути», - запевнив Василь Григорович.
Що ж, зовсім скоро жителі зможуть оцінити нові умови користування громадським транспортом. Сподіваємося, що ціна відповідатиме якості послуги, адже альтернативних шляхів сполучення у регіоні поки що вистачає.
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Sandr

OFFline

  • Sandr (39)
  • Місцевий
  • 4 липня 2013 10:26
Интересно, сделают два входа на платформу, как и было раньше, или оставят только один?
Два входа = 2 турникета, 2 кассира, 2 охранника. Вряд ли на это пойдут.
Один вход. Тогда какой? С моста логично оставить, с одной стороны. С другой - как быть инвалидам, мамашам с колясками?

0