» » » Новий дитсадок відкриють у вересні

Новий дитсадок відкриють у вересні

Принаймні, це стверджують спеціалісти, які розповіли про етапи будівництва нового дошкільного навчального закладу по вул. Центральній в місті Бучі.
Необхідність у появі нового дитсадка стоїть дуже гостро. Адже сьогодні, щоб віддати дитину «на виховання» потрібно записуватися заздалегідь і пройти велику чергу. Тож, додаткових 140 місць будуть дуже доречними.

Щоправда, за час будівництва все було не так легко, як хотілося. Коли декілька років тому з’явився задум побудувати дошкільний задум і готувалася документація, то кошторисна вартість проекту становила 9 млн. 900 тис. грн.
Зараз все змінилося, зросли ціни на будівельні матеріали, оплату праці. Тому будівельники, архітектори готують новий кошторис, коригують існуючі наробки. Матеріали подаватимуться на експертизу.

Станом на теперішній час уже побудована «коробка» дитсадка, утеплюються стіни. Виконано розведення мереж електропостачання, сантехнічні роботи. Будівельники приступили до облаштування даху. А після цього візьмуться за внутрішні оздоблювальні роботи.
І хоча будівництво починали з бюджетних коштів (державний бюджет), зараз залучаються інвестиційні.
Обіцяють, що цей заклад не поступатиметься ні в красі, ні в комфортності бучанському «Капітошці». Як би там не було, а на малечу чекає чудовий подарунок до початку нового навчального року.
Людмила ГЛАДСЬКА 
газета: «Бучанські новини» №25 від 19 червня 2013 року
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
buchaokna

OFFline

  • buchaokna (2)
  • Користувачі
  • 26 червня 2013 09:05
пока они сроят новые старые разваливаются потихоньку. показуха в центре Бучи. как всегда.

0
Стекольщик

OFFline

на Стеколке "Берізка" это тихий ужас,ремонт за счет родителей. хочешь в садик ремонтируй покупай вставляй. игровые площадки с 40-ка летним стажем держутся за счет краски, для мера нормально для горано отлично. зато приехать в садик походить потыкать носам могут а то что в спальнях школы процветает грибок это не видят, но пожрать на халяву всегда готовы

0