» » » Лісова Буча: Через місяць-два стан покращиться

Лісова Буча: Через місяць-два стан покращиться

В мікрорайоні Лісова Буча, на вулиці Миколи Гамалія, вже давно, як кажуть: ні пройти, ні проїхати. Розбита проїжджа частина, відкриті люки… Про те, що ж робиться аби ситуація змінилась, ми розмовляємо із директором КП «Бучабудзамовник» Світланою Демченко. І ось, що вона розповіла «БН».
«Проектом, ще на 2009 рік передбачено каналізування масивної приватної забудови мікрорайону Лісова Буча, - пояснює Світлана Андріївна. - Будівництво було розпочато, але до цього часу не закінчено - державні кошти не виділялись ні в 2010, ні в 2011 роках. А у минулому році підрядник прочистив колодязі, поставив стічні люки, поклав на вулиці труби, і все - на цьому кошти закінчились.

В результаті - розрита уся вулиця. Минулого року ми її трохи розширили, підсипали щебенем, але за зиму все засипалось снігом, і на весну виникла ще гірша ситуація. Щодо поточного року – на ремонт вулиці Гамалія виділені кошти з державного бюджету в сумі 139 тисяч гривень. Оскільки цих коштів не достатньо - відремонтується лише шматок дороги. Але, як тільки обласне управління капітального будівництва проведе тендер, ми відразу поновимо ремонтні роботи. Вже через місяць - два, буде зроблений, хоча б, «критичний» шматок дороги - 300 метрів».Вікторія Мартинюк 
газета: "Бучанські новини" №22 від 31 травня 2013 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.