» » » » Волейбольний турнір пам’яті Тарнавського

Волейбольний турнір пам’яті Тарнавського

Жити активно і здорово треба за будь-яких обставин. Це на власному прикладі показали чоловіки, взявши участь у спортивних змаганнях. Різних за віком і професією людей об’єднала любов до волейболу.

Нещодавно на базі ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся турнір, присвячений пам’яті відомого у регіоні тренера В’ячеслава Тарнавського. На спортивному майданчику було представлено шість команд, зокрема і збірна з Бучі.

За словами директор ДЮСШ Володимира Тарасова, даний турнір проводиться вже третій рік поспіль. Захід став традиційним. Грають переважно випускники, яких виховав В’ячеслав Тарнавський – чудова і світла людина. Для багатьох з них цей тренер став наставником і другом. Щоб пам'ять про нього жила, хлопці вирішили започаткувати спортивне дійство. Серед учнів Тарнавського – переможці Всеукраїнських та обласних змагань. А у минулі часи – і Всесоюзних.

Волейболісти показали динамічну, красиву гру. Сподобалася технічність, комбінація ходів. І хоча волейбол мало для кого з них став основним заняттям, проте за найменшої можливості збираються і грають. Це вже своєрідний стиль життя.

Представник бучанської команди випускників ДЮСШ В’ячеслав Кухаренко розповідає, що до них поступово почала «підтягуватися» молодь. А це значить, що волейбол живий і досі користується популярністю. І це - незважаючи на те, що даний вид спорту фінансується по «залишковому» принципу. Але є люди, які йдуть на зустріч. Насамперед, волейболісти дякують за розуміння Бучанській міській раді в особі мера Анатолія Федорука, начальнику Бучанського відділу освіти Олегу Цимбалу і директору школи №3 Любові Морозенко за надане для тренувань приміщення.

«Наш склад – сталий, це той «кістяк», який ніколи не розпадеться. Свого часу нас усіх об’єднав тренер, який вмів організувати спортивні заходи з нічого: при мінімальних можливостях зробити красиве і видовищне дійство. А ще – він щиро любив свою справу і з повагою ставився до своїх учнів», - каже В’ячеслав.

Добре починання намагаються підтримувати й спонсори.
У будь-якому спорті треба проводити змагання, адже це формує людину, її волю, - переконаний син тренера - В’ячеслав Тарнавський - молодший.

«У мене є бажання, як батько, тренувати дітей, навчити їх тому, що знаю я. Але поки що немає такої можливості. Думаю, що з часом все це здійсниться», - поділився він своєю мрією.

Крім того, в організаторів є ще один задум – створити волейбольний клуб (залучивши кошти від підприємницької діяльності) і організувати першокласну команду, яка б грала на першість України.

А за результатами дводенних змагань, команда Бучі посіла 3-тє місце. На урочистому закритті турніру гравці були нагороджені Кубками і призами. Але головне навіть не досягнення, а гарні емоції, які додають снаги рухатися далі.
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Shaytan

OFFline

  • Shaytan (49)
  • Місцевий
  • 3 червня 2013 11:49
Респект учасникам змагань!

0