» » » Зросла аварійність на пасажирському транспорті

Зросла аварійність на пасажирському транспорті

Ситуація з аварійністю на пасажирському автомобільному транспорті залишається складною. За чотири місяці нинішнього року на території Київської області сталося 147 дорожньо-транспортних пригод (за аналогічний період торік — 112 (зростання на 31,2%). У результаті аварій загинуло 7 осіб, травмовано 47. Безпосередньо з вини водіїв автобусів скоєно 84 ДТП, за аналогічний період 2012-го — 57 (збільшення на 47,4%).

До доріг з інтенсивним рухом належить «Варшавка». Тут часто виникають аварійні ситуації через недотримання Правил дорожнього руху — перевищення швидкості, виїзд на зустрічну смугу, перебування за кермом напідпитку тощо. Так, нещодавно на трасі Київ-Ковель, у районі селища Ворзель, водій легкового автомобіля М. порушила правила маневрування і зіткнулася з великим вантажним автомобілем (на фото).
З метою профілактики аварійності на пасажирському автомобільному транспорті, попередження порушень Правил дорожнього руху водіями автобусів, особливо тих, що надають послуги з перевезення пасажирів, з 27 травня по 15 червня оголошено операцію під умовною назвою «Автобус».

Звертаємося до водіїв пасажирського транспорту!
Будьте уважними на дорогах, завжди пам’ятайте, що ви перевозите людей. Отже, від ваших дій, професійності залежить їх доля.
Сергій КУЛІШ, державтоінспектор відділу ВДАІ з обслуговування Ірпінського регіону та м. Буча 
газета: «Ірпінський вісник» №22 від 24 травня 2013 року
Коментарів: 0
Додати коментар