» » 8 червня, м. Буча: Міжнародний мистецький фестиваль «О-FEST»

8 червня, м. Буча: Міжнародний мистецький фестиваль «О-FEST»

Вперше в Україні 8 та 9 червня відбудеться подія світового значення - Міжнародний мистецький фестиваль «О-FEST» (Оперета-Опера-Мюзикл-Фест).
Фестиваль триватиме 2 дні:
8 червня - мистецькі акції відбуватимуться у літньому театрі в Центральному парку м. Буча, початок о 12:00;
Гранд-концерт, початок о 19:00.

9 червня - музична вітальня ім. І. Козловського (м. Київ, вул. Хрещатик, 50), початок о 15:00;
Гала-концерт - Київський національний академічний театр оперети (м. Київ, вул. Червоноармійська, 53/3), початок о 19:00.


Програма заходів першого Міжнародного фестивалю «О-FEST» 8 червня, м. Буча
Цей текст прихований для гостей. Для його перегляду потрібно зареєструватися.


Декілька фото на згадку в фотогалереї>>


Вперше в Україні 8 та 9 червня відбудеться подія світового значення - Міжнародний мистецький фестиваль «О-FEST» (Оперета-Опера-Мюзикл-Фест).

Музично-театральний проект, заснований Київським національним академічним театром оперети, гармонійно поєднає у собі класичний та «open-air» формат: оперета, опера, мюзикл, джаз, фольк, естрадна музика, сучасна поезія, саунд-інсталяції та ще багато чого.

У фестивалі беруть участь артисти-вокалісти з України, Росії, Австрії, Румунії, Литви, Польщі, Грузії, Хорватії, Азербайджану, Ірану та інших країн. Серед них зірки світового рівня - солістка Віденської опери Лєна Бєлкіна, соліст Маріїнського театру, фіналіст Міжнародного конкурсу «Бі-Бі-Сі» «Співак світу» Андрій Бондаренко, лауреат Першої премії конкурсу ім. Л. Паваротті Олексій Саяпін, володарка Гран-прі Міжнародного конкурсу «Нова хвиля», народний артист України Олександр Пономарьов, українська джазова та оперна співачка Джамала та чимало інших.

Серед почесних гостей – Надзвичайні та Повноважні Посли з країн-учасниць фестивалю, відомі артисти, музиканти, провідні політичні, культурні та громадські діячі.

Мета фестивалю – популяризація та розвиток мистецтва оперети та опери у музично-театральному житті різних країн, розширення шляхів інтернаціонального культурного співробітництва. Фестиваль покликаний розширювати гастрольну географію українських митців та колективів, а також залучати до співпраці з вітчизняними митцями представників європейської та світової культурної еліти.


Фотозвіт виступу Київського національного академічного театру оперети у Бучанському парку за 2012 рік: в фотогалереї сайту>> детальніше про захід 2012 року в статті>>
www.operetta.com.ua 
O-FEST о-фест
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
АК-47

OFFline

  • АК-47 (9)
  • Користувачі
  • 9 червня 2013 00:29
Де Понамарйов...

0