Футбол: ФК «Буча» та «Чайка» 2:1

Другий тур у вищій обласній лізі ознаменований принаймні трьома зустрічами підвищеної складності, одна з яких звела в очному протистоянні другу та третю команди минулого чемпіонату Київщини.

ФК «Буча» та «Чайка» з Києво-Святошинського району зібрали на трибунах стадіону ПМК майже півтисячну глядацьку аудиторію. До перерви симпатики обох команд стали свідками яскравої динамічної гри приблизно рівних за силами конкурентів. Однак гостріше діяли господарі — завдяки вищій індивідуальній майстерності форвардів Батальського та Петрука, котрих енергійно підтримували на флангах Кікош і Перін праворуч, а також Пивовар і Пластун ліворуч. Цікаво, що бучанці переграли надзвичайно сильний півзахист гостей і в центрі поля, де мобільно і тактично грамотно зіграли Абатуров і Хабіб. До того ж підопічних Віктора Удалова, який успішно награє класичну схему 4-4-2, окрилив швидкий гол Батальського. 26-річний екс-гравець київського «Арсеналу» та молодіжної збірної країни виявився найкмітливішим у ситуації, коли захисники «Чайки» «загубили» його в своєму штрафному майданчику під час вкидання м`яча з ауту.

Підопічні Олександра Ігнатьєва, граючи з Богдановим на вістрі наступу і технічним дебютантом-бразильцем Нівальдо під ним, але без досвідченого Мануйленка, який буцімто банально запізнився на матч, спробували перехопити ініціативу по перерві, однак прогавили стрімкий відрив Батальського, і той обернув на гол вихід сам на сам із голкіпером. За цей момент, до слова, інспектор Олександр Тютюн поставив асистенту арбітра Ігореві Куценку 7,9 бала, вважаючи, що останній пропустив офсайд у бучанця. Правда, і переможці спробували опротестувати передфінальний одинадцятиметровий у свої ворота, однак арбітр Сергій Бойко був невблаганним. Як і в епізоді з післяматчевим вилученням Паламарчука, який за мить після останнього свистка поцілив ногою в груди опонента.повна версія статті на сайті Київської обласної федерації>>
www.koff.org.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.