Туристичні «збори»

Як відомо, справжнім туристам будь-яка погода не стане на заваді до «підкорення» найскладніших місцевостей. Але теплі промінчики сонця – додають наснаги і сил на нові подвиги. Тож, квітень розпочався активними вихідними. На базі бучанської школи №4 пройшли навчально-тренувальні збори з техніки пішохідного туризму у закритих приміщеннях. До міста приїхали найсильніші команди – Національно-технічного університету України «КПІ», Соломянського центру творчості міста Києва, Вишневського центру творчості дітей та юнацтва, Бориспільського міського центру туризму та краєзнавства, Броварського районного центру туризму. Від Бучі участь у змаганнях взяли учні бучанської школи №4 - команда "Турм@нія".Настрій в усіх був гарний і «бойовий», не зважаючи на 8-годинні «сходження». Гостям сподобався і теплий прийом, і умови, створені для занять з пішохідного туризму. Адже спортивна зала була обладнання всім необхідним спорядженням, кріпленням, мотузками.
Панував дружній «дух»: кожен пропонував один одному свою допомогу, підказував шляхи проходження дистанції. Загалом до суддівської колегії надійшла 71 стартова заявка на участь.

Власне, самі змагання були поділені на три дистанції, кожна з яких – різного класу складності та віку учасників. Дистанції поділялися на особисто-командні (група "А" - 13-17 років; група "В" - 10-13 років) та дистанція "зв'язок", коли працюють у парах (група "А" - 13-17 років).
І хоча простір юних «склалолазів» був обмежений приміщенням, проте імітація ситуацій проходження, долання дистанції і висоти – наближенні до реального середовища.
Всі дистанції – насичені технічними етапами. Так, у броварчан цікаво проходили «Траверс схилу із самонаведенням», а бучанці були сильними у «вправах» на колоді. У кожного – своя «візитівка і є чому повчитися.


Тому «туристський зліт» став чудовою нагодою для обміну досвідом, «пізнанням» технічних переваг суперників і подальшої співпраці.
Так, у групі "В" кращі результати бучанців такі: серед хлопців - Віталій Теркус (3 місце); серед дівчат - Анастасія Боровик (1 місце); Аліна Лемба (2 місце).
У групі "А": серед хлопців - Андрій Михайленко (2 місце), Дмитро Любиченко (3 місце); серед дівчат - Павліна Хутурнюк (3 місце).
У групі "А" зв'язки: Андрій Михайленко та Дарина Василишина (2 місце).
По завершенню навчально-тренувальних зборів кращий рейтинг команд показали: група "В" - м. Буча (1 місце), м. Вишневе (2 місце), Броварський район - (3 місце).

Група "А" - Броварський район (1 місце), м. Буча (2 місце), м. Бориспіль (3 місце).
Командний результат "зв'язок": команда Борисполя - 1 місце, команда Броварі - 2 місце, команда Бучі "Турм@нія" - 3 місце.
Усі вони були нагороджені грамотами, медалями.
P.S. Бучанська школа №4, яка була організатором заходу, дякує за підтримку Бучанській страховій агенції і туристці Катерині Цяпкало, яка допомогла як матеріально, так і морально.

-
Людмила ГЛАДСЬКА 
газета: "Бучанські новини" №15 від 12 квітня 2013 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.