Перехід не перейти

Бучанський підземний перехід вкотре затопило. Танення снігу призвело до того, що волога просочується всередину. Цього разу вода підійшла до рівня сходинок.
Служба автомобільних доріг, яка повинна експлуатувати підземку, розташовану на трасі державного значення Київ-Ковель, відверто ігнорує цю проблему. А бучанцям – хоч літай.

Схоже, що у всіх увірвався терпець і ситуацію вирішили «вирівнювати» власними силами. Відповідні служби залучили фахівців і провели обстеження об’єкту. Попередні висновки - під стінами переходу нагорнуті величезні вали снігу. Природно, що опади йдуть «під землю». Тим більше, що через рух великогабаритного транспорту – у стінах з’явилися тріщини.


Інша причина підтоплення – забиті стоки і дренажі, які мають «відводити» воду. Не є секретом, що часто бучанська підземка слугує для деяких жителів своєрідним міні-баром. Там розпивають спиртне під «закуску». А пляшки, сміття, папір – викидають під ноги, бо не «царське діло» нести все те до урни. Як наслідок – до каналізаційного люку потрапляють відходи і його потрібно постійно чистити. Тим більше, що ліневої каналізації там немає, а стоїть насос, який і повинен відкачувати воду.

От тільки робиться це не завжди вчасно. Не знаємо, за яким принципом комунальні служби реагують на звернення громадян, але на цьому тижні три дні перехід був «недоступним» для перехожих. І навіть, якщо зараз воду відкачають, при першому сильному дощі – не забудьте одягнути гумові чоботи.
газета: «Бучанські новини» №14 від 5 квітня 2013 року
перехід
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.