» » » Теплопостачання в Бучі: які перспективи?

Теплопостачання в Бучі: які перспективи?

Сьогодні приватне підприємство «Теплокомунсервіс» єдине в місті, яке надає населенню послуги з теплопостачання. Природно, що нас, споживачів, цікавить і їхня якість, і ціна, і те, що чекає в майбутньому на галузь. Адже від дій керівників залежить, чи буде тепло в наших оселях.
Про плани на найближчий час стосовно модернізації теплового господарства розповів директор ПП «Теплокомунсервіс» Сергій Пирч.

У цьому році «Теплокомунсервіс» хоче розв’язати два питання. По-перше, реконструкція теплотехнічного господарства в межах вулиць Чкалова, Вокзальна, Малиновського. Адже нещодавно побудували і запустили котельню по вул. Малиновського і перевели на індивідуальне опалення школу №1, фактично «поховавши» близько 1,5 км теплових мереж. Наступним кроком стане «реанімація» котельні по вул. Києво-Мироцькій (за Центральним будинком культури), яка може охопити тепломережі по вул. Чкалова, Воїнів-Інтернаціоналістів, Вишневій, вул. Урожайній. Якщо це вдасться, то можна буде модернізувати теплове господарство житлового масиву в межах вул. Пушкінська й провести енергоефективні заходи.

По-друге, планується будівництво котельні в мікрорайоні Склозаводський (бучанський склозавод). Ще чотири роки тому провели перший етап реконструкції, перейшли на енергозберігаючі котли. Адже на той момент там був баснословний тариф. Зараз оптимізовані схеми теплопостачання. Наразі відкрили кредитний транш. Дана котельня буде складатися з трьох модулів і «виноситиметься» на житловий масив. Але попередньо треба виділити «пляму» забудови для того, щоб розмістити котельню на житловому масиві. Передбачається будівництво димової труби, підключення до зовнішніх інженерних мереж. У майбутньому всі мережі будуть за межею вулиці Кірова, тож покращиться енергоефективність теплоспоживання і обігріву житлового масиву.

«Це – мінімальні завдання, які нині підприємство ставить перед собою», - зазначив Сергій Віталійович.
Також буде проводитися заміна зовнішніх інженерних мереж у центральній частині міста. Певні роботи вже розпочалися. Також «Теплокомунсервіс» працює з Бучанським управліннями житлово-комунального господарства по утепленню будинків.
«Увесь цей комплекс енергозберігаючих заходів дасть, думаю, найближчим часом помітний ефект», - сказав Сергій Пирч.
Щодо мікрорайону Мельники, то є задум вивести частину тепломережі, яка йде по вул. Чкалова, і поставити біля АТП «Транском» блочну котельню. Але це питання на майбутнє.
Разом з тим, Бучанський міський голова Анатолій Федорук дав завдання налагодити якісну подачу теплоносія і перейти на сезонний тариф.

«Адже ведеться дискусія, чому тариф двоставковий, узагальнений. Ми провели з «Теплокомунсервісом» роботу щодо обрахунків. Якщо діяти по мікрорайонному принципу, то крім центра міста, в інших куточках Бучі фактично майже вдвічі потрібно було б піднімати тарифи. Тож, визначилися, що проводимо модернізацію і оптимізацію мереж, а відтак і самої вартості теплоносія в цих мікрорайонах – переходимо тоді на сезонний принцип оплати: коли споживає людина, тоді й платить. Швидше за все це буде вже в новому опалювальному сезоні», - пообіцяв міський голова.
Будемо сподіватися, що всі ці зміни підуть бучанцям на користь.
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
kordon

OFFline

  • kordon (25)
  • Місцевий
  • 23 лютого 2013 23:11
понятно..., еще в этом году будем платить за "воздух" летом... как всегда.... у теплокомунсервиса еще есть сезон что б на "шару" "нагреться" на потребителях, которые заплатят ни за что!!!

0
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.