» » » Шахраї ошукали довірливих бучанців

Шахраї ошукали довірливих бучанців

Минулого понеділка у Бучі стався черговий випадок зухвалого шахрайства. До літніх людей, що живуть в приватному секторі, прийшли дві жінки. Вони почувалися досить вільно: самі відчинили хвіртку і впевнено попрямували до будинку. Панянки представилися працівницями земельного відділу (причому, іменами дійсних людей, які займають посади). Попросили господарів показати документи – мовляв, зараз відбуваються всілякі переоформлення і треба знати, чи все у них в порядку. Пенсіонерка, довірившись людям, винесла їм все, що ті сказали. Але аферистки, «приспавши» увагу, забрали документи, гроші і зникли.
Як це було – розповідає сама потерпіла, яка попросила не називати її ім’я.

«Вони прийшли, коли ми, літні люди, самі були вдома. Сказали, що в нас неоформлений кадастровий номер. І визвалися допомогти, щоб нам не стояти в чергах. Взяли документи. Одна з них підійшла зі мною до вікна, щоб «подивитися» прибудинкову територію, інша – сиділа поряд. Я помітила, якби вона вийшла в інше приміщення. Припускаю, що застосували гіпноз, бо інакше не можу пояснити цю ситуацію. Коли ж ми «прийшли до тями», то ні документів, ні чималої суми грошей (отримуємо непогану пенсію) не було», - з розпачем каже пенсіонерка.
Жінки були одягненні в старомодні, скромні сірі пальто з хутряними комірцями. На голові – в’язані шапки (чорного і білого кольору). На вигляд 40-50 років, зріст – приблизно 165-170 см. Одна з шахрайок трішки схожа на циганку.

За словами соціальних працівників, це непоодинокий випадок. Не так давно, зловмисники, нібито з газконтори, прийшли до одинокої матері актора Сергія Підгорного, який помер. Але чи то не встигли, чи не було чого взяти – пішли ні з чим.
А в минулому році шахраї представлялися працівниками соцзахисту і також ошукали довірливих бучанців. Схоже, попередньо вивчали інформацію про потенційних жертв, бо «підопічні» Територіального центру чи Червоного Хреста добре знають своїх доглядальників і чужих не запросили б до оселі. Крім того, соцпрацівники мають посвідчення, завірене печаткою і підписом. Тому добре слід роздивлятися документи, які вам пред’являють незнайомці – то може бути підробка.
Тож, бучанці, будьте уважними і не дайте себе ошукати! Особливо, якщо впускаєте до будинку незнайомих людей. Адже регіоном «гуляють» аферисти.
0 0

Людмила Гладська 
газета: "Бучанські новини" №6 від 8 лютого 2013 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.