» » » Чому передплатники не отримують «Бучанські новини»?

Чому передплатники не отримують «Бучанські новини»?

Останнім часом редакцію затопив потік скарг від обурених передплатників нашої газети з питанням, чому вони її взагалі не отримують? Мовляв, уже закінчується січень, а жодного примірника вони так і не бачили! Цим питанням переймаються не тільки окремі мешканці Ірпінського регіону, а також організації. Люди у першу чергу цікавилися: а чи виходять взагалі «Бучанські новини»?

Тому колектив редакції перш за все офіційно запевняє всіх наших передплатників та читачів: усі номери регулярно виходили! Ми просимо вибачення у наших постійних читачів – усіх тих, хто з нетерпінням чекає кожного випуску щотижневика. Проте не з вини колективу редакції ви не отримували чи поки що не отримуєте наше періодичне видання. Можемо вас запевнити: ми робимо все залежне від нас, щоб усі ті, хто виявляє цілком закономірний інтерес до нашого видання, постійно отримував «Бучанські новини».
Нещодавно нам зателефонували з підприємства «Агробудпостач» і висловили занепокоєння тим, що протягом місяця ЖОДНОГО НОМЕРА НЕ ОТРИМАЛИ!

Колектив редакції, м’яко кажучи, був шокований такою новиною. Ми відразу звернулися до поштового відділення м. Бучі і делікатно поцікавились у адміністрації, у чому причина і хто винен? Там пообіцяли розібратися і відразу нам передзвонити. Так і не дочекавшись цього дзвінка, ми передзвонили самі. Через свою наївність ми очікували якщо не вибачень, то хоча б пояснень, що ж перешкоджає нашим поштарям у їх такій потрібній і нелегкій справі - доставці кореспонденції, тобто у виконанні їхніх прямих функціональних обов’язків? І знаєте, шановний читачу, у чому, як виявилося, полягала поважна на те причина? У елементарній забудькуватості листоноші. Це зі слів нового вже керівництва. Попередній директор вже у Бучі не працює. (Від себе нагадаємо: ця забудькуватість тривала аж цілий місяць! Цікаво, якби не втручання редакції, чи згадали би взагалі у поштовому відділенні, що постійними передплатниками нашої газети протягом багатьох років є «Агробудпостач»? І передплачують вони не один номер, а 10 примірників…)

Аналогічна ситуація склалася з іншою організацію - «Транском», від яких ми випадково дізналися про те, що і вони також протягом місяця не отримали жодного номера. А нещодавно для всього їх колективу трапилася "знаменна" подія: нарешті отримали перший номер «Бучанських новин» від 3 січня… аж 20 числа цього місяця! Втішає надія, що обіцяного не довелося чекати аж три роки, як у прислів’ї. І на тому ми щиро дякуємо поштарям Бучі за їх професійну «оперативність». Розмовляючи з адміністрацію «Транскому» стосовно неотримання ними «Бучанських новин», звернули увагу на такий факт: цей колектив співпрацює тільки з Ірпінським поштовим відділенням. На наше здивування – «чому?» - делікатно пояснили: так уже склалося протягом кількох останніх років. Саме з нашими сусідами вони і надалі будуть підтримувати ділові та партнерські стосунки. Але «транскомівців» все ж турбує те, що місцева газета розповсюджується через Бучу і в зв’язку з цим тому до них своєчасно і не надходить.

Нещодавно до редакції зателефонувала директор однієї бучанської кав’ярні і приголомшила нас ще однією новиною щодо місцевої пошти: у поштовому відділенні Бучі не передплачують «Бучанські новини», а охочим зробити передплату радять… їхати в Ірпінь! Якби ми не знали особисто заявницю, то подумали, що це жарт! Ірина, адміністратор кав’ярні, розповіла: «На кожному столику у нас донедавна знаходилися примірники "Бучанських новин", відвідувачі могли не тільки поспілкуватися, а й дізнатися останні місцеві новини. Тепер і наш колектив, і наших відвідувачів з незрозумілих причин позбавляють такої можливості».

На жаль, це не поодинокий випадок. Доволі часто нам телефонують місцеві жителі і підтверджують вищесказане. Щоб не було непорозумінь, інформуємо в першу чергу бучанських поштарів: торік Українським Державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта» було надруковано і розповсюджено КАТАЛОГ місцевих періодичних видань на 2013 рік, де, зокрема, на стор. 12 розміщена інформація про «Бучанські новини» (індекс 08034), газета внесена як видання, яке можна передплати всюди, навіть у місцевому поштовому відділенні. Якщо у вас, шановні поштарі, нема цього каталогу, ми радо з вами ним поділимося аби тільки кожен бажаючий мав можливість передплатити єдину місцеву газету Ірпінського регіону, що видається у Бучі, якій, до речі, у цьому році виповнюється 10 років!

Приємно усвідомлювати, що з кожним роком передплатників і читачів стає дедалі більше. І колектив редакції зацікавлений у тому, аби кожен випуск щотижневика своєчасно доходив до тих, хто дійсно завжди був, є і буде з нами.

А щоб дирекція поштового відділення Бучі не звинувачувала нас в упередженому ставленні до їх роботи, нашим читачам та передплатникам повідомляємо тел. дирекції 48-4-73.

За ним ви маєте можливість поділитися своїми думками, пропозиціями та побажаннями стосовно своєчасної доставки нашої газети та роботи деяких працівників відділення.
Володимир Еннанов 
газета: «Бучанські новини» №5 від 1 лютого 2013 року
Коментарів: 3
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
broker

OFFline

  • broker (20)
  • Користувачі
  • 4 лютого 2013 00:54
У мене взагалі є цікава інформація стосовно БН цю оспівуючу владу газетенку змушуюсь виписувати собі директора всіх підприємст у нашому місті своїх підлеглих!!!!!!!!!!!!!! Вам не соромно? ми живемо в час "демократії" а нагадує все це часи комунізму!!!!!!!!!!!!!!!! ЗМУШУЮТЬ ЗВИЧАЙНИХ робітників з ЗП до 1500 грн сплачувати цю маячню! Де справедливість?
А так гарно написано "передплатники з тремтінням чекають на наступний номер" да кому він н... потрібен ваш цей номер, ніхто з "змушених" передпратників навіть не помітив такой "ЦІННОЇ" ПРОПАЖІ!!!!!!!!!!!!!!!!
їм сказали начальство "а ну підірвав зад і пошов виписав собі" і все!
"СТАДО " стерпить все

0
administrator

OFFline

  • administrator (283)
  • Адміністратори
  • 4 лютого 2013 01:02
Цитата: broker
"СТАДО " стерпить все

- у даній публікації йде мова про роботу поштового відділку, а не про зміст будь-якої газети.

на шпальтах газети Вас запрошують до співпраці - тож поспілкуйтесь з головним редактором.

0
broker

OFFline

  • broker (20)
  • Користувачі
  • 4 лютого 2013 01:18
все прекрасно понимают о чем я написал!
просто єтот админ ресурс давит и заставляет обычных людей по месту работы через начальничков-князьков выписывать "этот газет". У меня лично есть знакомая семья которая работает в разных структурах у нас в городе обычными работниками и их начальство через "вказивку сверху" заставляет выписывать....... и дело до абсурда доходит)))))) один и тот же номер выписывае семья в одну и ту же квартиру аж три экземпляра!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЖЕСТЬ просто жесть..............

0