Скільки жителів у Бучі?

Місто росте, будуються нові об’єкти. Але мало хто з бучанців може відповісти: скільки в місті проживає громадян. Офіційна статистика каже одне, а за іншими даними – нас значно більше.

Ще два роки тому мали офіційні відомості (які Міністерство фінансів брало до розрахунку при прийнятті бюджету) – 26,7 тисяч чоловік.
Сьогодні ж наводять дещо інші дані – 29,8 тисяч жителів. Але й ця цифра не відповідає дійсності. По факту, в нашому місті проживає значно більша кількість людей (не зареєстрованих). На думку посадовців, вже на кінець 2013 року вийдемо на 32 тисячі громадян.
Звичайно, остаточно розставити всі крапки над «і» може тільки перепис населення. І якщо до нього віднестися з повною відповідальністю, то цілком реально вийдемо на показник у 34 тисячі жителів.

За словами мера міста Анатолія Федорука, якщо виходити з майбутнього адміністративно-територіального устрою формування округів, то маємо набрати близько 40 тисяч жителів. І тоді Буча, як адміністративна одиниця, не зникне з мапи України.

Тож, одним із планів на майбутнє міська рада вбачає опрацювати питання з тими адміністративними одиницями, з якими ми межуємо. Тривають перемовини щодо співпраці і подальшого входження до нашого адміністративного округу з Києво-Святошинським районом, зокрема селами Мироцьке і Блиставиця.
«Думаю, було б доречно вести діалог і з територіальною громадою Ворзеля для того, щоб в подальшому цей населений пункт залишився в політичному та адміністративному устрої держави. Але про це – зарано говорити», - зауважив Бучанський міський голова.
Людмила Гладська 
газета: «Бучанські новини» №5 від 1 лютого 2013 року
Буча Бучанська ОТГ
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Борода

OFFline

  • Борода (36)
  • Місцевий
  • 12 лютого 2013 23:08
И с какого чуда Буча получила статус города?

0