» » » » У місті пройшла перша шкільна олімпіада з фізкультури

У місті пройшла перша шкільна олімпіада з фізкультури

Минулими вихідними, на базі бучанської школи №4, вперше провели шкільну олімпіаду з фізичної культури. Подібне нововведення в освітній галузі «прийняли» радо, адже педагоги розуміють: учні повинні розвиватися не лише інтелектуально, але й фізично. Тим більше, даний захід – досить цікавий і видовищний, там сповна проявляється жага до перемоги і воля школярів.

Участь в олімпіаді взяли всі школи міста, Бучанська Українська гімназія та школа-інтернат. За правилами, кожен навчальний заклад представив двох учасників (11-класників) – хлопця і дівчину. Дивлячись на фізичні здібності підлітків ставало зрозуміло – це гідні представники своєї школи. Багато з них вже давно і серйозно займається у спортивних секціях, бере участь у змаганнях, тому боротьба була дійсно запеклою.

Змагання проходили у два етапи і складалися з теоретичної і практичної частини. Спочатку учні писали тест, у якому давали відповіді щодо історії спорту, знання предмету. Після цього – «конкурували» в спортзалі. Вони виконували на швидкість вправи з волейболу, гандболу, баскетболу, футболу, гімнастики, легкої атлетики та туризму.

Хоча всі впоралися із поставленими завданнями достойно, проте було відразу помітно: успіхи в одному виді спорту не гарантують перемоги в іншому. У кожного з них є свої вподобання і саме там вдавалося сповна проявити здібності. Хтось найкраще ставив палатку і в’язав вузол, хтось показав всю красу гімнастичних вправ, комусь найкраще далися завдання на швидкість.

За словами головного судді (і директора Дитячо-юнацької спортивної школи) Олега Гайдая, такий захід був вперше проведений за аналогією з олімпіадами з інших шкільних предметів. Ідея виявилася досить цікавою й перспективною.
Та й діти із задоволенням долучилися до спортивного руху. Хоча, деякі вчителі були не задоволені результатами суддівства і намагалися довести свою позицію.

Разом із тим, подібні олімпіади є своєрідною альтернативою шкільних спартакіад. Принаймні, це прекрасна нагода підбити підсумки: хто краще підготовлений із якого виду спорту.
Щодо результатів олімпіади, то перше місце посіли учень школи №4 Олег Поліщук і учениця школи №3 Вікторія Немирецька. Саме вони представлятимуть Бучу на обласному етапі олімпіади. Сподіваємося, що їхні виступи будуть вдалими.

Людмила Гладська 
газета: "Бучанські новини"
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
kent03

OFFline

  • kent03 (1)
  • Користувачі
  • 25 січня 2013 01:01
а я слышал,что судейство вообще было ужасное ,особенно по гимнастике,и даже одна команда ушла с соревнований в знак протеста,не дожидаясь последнего вида соревнований.Так может не всё так гладко<как вы пишете>,особенно со стороны главного судьи,который походу сам не знал всех правил соревнований-и это **не смешно**

0