» » » Бучанка стала призеркою Першості світу з карате

Бучанка стала призеркою Першості світу з карате

9 грудня 2012 року в Москві завершилося розігрування нагород 2-ї Відкритої першості світу серед спортсменів 12-17 років з карате-до Кйокусін (вид спорту Кіокушинкай) Міжнародної організації карате-до Кіокушин-кан.

Першість проходила в Московському центрі бойових мистецтв (Москва, Варшавське шосе, 118, корпус 1).
Приймали участь 337 спортсменів, що представляли 35 країн світу: Австрію, Азербайджан, Арменію, Афганістан, Біларусію, Болгарію, Німеччину, Голландію, Грузію, Замбію, Іран, Іспанію, Італію, Казахстан, Канаду, Киргизію, Китай, Коста-Ріку, Кувейт, Латвию, Ліван, Малайзію, Нову Зеландію, Польщу, Румунію, Сербію, США, Таджикістан, Україну, Францію, Чехію, Шрі-Ланку, Південну Корею, Японію і Росію.

На змаганні розігрувалося 112 медалей в відповідних 28-ми віково-вагових категоріях.

За умовами турніру кожна країна мала право представити 2 команди: збірну національної федерації Кіокушин-кан та збірну інших федерацій карате.

До складу 2-ї збірної ввійшли і наші земляки: спортсмени с/к Санчін, тренер І.Петренко - Анастасія Ейсмунт (м. Ірпінь), Олег Шарапов, Сергій Саблук (с.м.т. Гостомель, ЗОШ №14), Анна Бабич (м. Буча, ЗОШ № 1) та с/к Фортеця з м. Вишгород, тренер М.Погорєлов – Сергій Захожий, Ілля Сергієчко, Олексій Лєзнов. Вони виступали добре, пройшли по 2-3 кола змагань.

На цьому чемпіонаті були зібрані спортсмени кращі з найкращих - тому і нагороди, звичайно ж, отримали не всі.
До перемоги йшли наполегливо і своїми двобоями гідно представляли країну. Наприклад, після поєдинку Іллі Сергієчка його супротивник, хоч і за рішенням суддів і переміг, та більш не зміг прийняти участі у двобоях.

Україна здобула 4 нагороди.
У збірній національної федерації Кіокушин-кан України призерами 2-ї Відкритої першості світу стали:
Ігор Мазур (м. Миколаїв, тренер В.Гішко);
Віталій Ляховський (м. Тернопіль, тренер Т.Чубата).

У 2-й збірній від України призерами першості світу стали:
Анна Бабич (м. Буча, тренер І.Петренко);
Анастасія Ходаковська (м. Миколаїв, тренер Д.Озєров).

Нагороди спортсменам вручали Голова президіуму Федерації Кіокушин-кан Росії М.В.Сліпенчук, помічник міністра економічного розвитку Російської Федерації (в минулому чемпіон СРСР з карате) Б.О.Моргунов.

Віталій Ляховський

Ігор Мазур

нагородження Анни Бабич

Анастасія Ходаковська

найкращі спортсмени СК "САНЧІН" та СК "ФОРТЕЦЯ"

парад - відкриття змагань

перед фінальними поєдинками

прирези чемпіонату світу збірної України


Участь на такого рівня змаганнях – це вагомий результат багаторічної підготовки спортсменів та кропіткої праці інструкторів. Проте без спонсорської фінансової підтримки.
Українській збірній важко було б привезти таку кількість спортсменів. Велика вдячність О.Гайдаю та всьому депутатському корпусу від м. Бучі за постійну фінансову підтримку спортсменки А.Бабич.
Щиросердне спасибі за підтримку спортсменів з Гостомеля Гостомельському селищному голові А.І.Кириченку, секретарю селищної ради О.В.Кислиці та депутатському корпусу селища, а також депутату Ірпінської міської ради Ю.І.Прилипку.

Завдяки Вам наші діти, що присвятили своє життя спорту, можуть здобувати перемоги.
газета: "Бучанські новини" №50 від 14 грудня 2012 року
САНЧІН
Коментарів: 0
Додати коментар