» » » 12 грудня відбулася позачергова сесія Бучанської міської ради

12 грудня відбулася позачергова сесія Бучанської міської ради

12 грудня 2012 року відбулася позачергова 33 сесія VI скликання Бучанської міської ради. Головував на ній мер міста Анатолій Федорук. На порядок денний виносилися фінансові, містобудівні питання, а також мова йшла про освітню галузь Бучі.

Так, перший заступник міського голови виніс на голосування рішення про внесення змін до бюджету міста за 2012 рік. Це зумовлене черговим підвищенням у грудні заробітної плати бюджетним установам, а також проведенні низки новорічних свят.

До речі, за результатами роботи за 11 місяців поточного року ми входимо у пятірку кращих адміністративних одиниць по виконанню бюджету.
Було прийнято рішення дати дозвіл КП «Бучанське управління житлово-комунального господарства» на списання з балансу підприємства дебіторської заборгованості у сумі 205 тис. 789 грн 94 коп. Адже виконавче впровадження до боржників не призвело до позитивних результатів. Крім того минув термін позовної давності.

Відбулися зміни і у складі деяких постійних депутатських комісій. Відтепер, головою комісії з містобудування та природокористування обрано депутата Миколу Григоруся, а до складу комісії з питань транспорту, зв’язку, торгівлі та побутового обслуговування включено депутата Михайла Федорченка.

Проте, найбільш доленосне рішення – це прийняття КЗ КОР «Бучанська спеціалізована ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов» до комунальної власності територіальної громади міста. Депутати проголосували одноголосно – «за».
На загал було поінформовано, що при школі буде створений інтернат для 14 дітей-сиріт, які утримуватимуться за рахунок держави.

Набір обдарованих учнів до школи відбуватиметься, як і раніше, за конкурсом. Також надалі працюватимуть церква і духовний центр, які діють на базі навчального закладу.

На сесії було затверджено матеріали Детального плану територій. А саме: території з розміщенням об’єктів енергетики (площа 60,5 га) в межах вул. Депутатської та Південно-Західної залізничної колії; території житлового кварталу з об’єктами соціальної інфораструктури (6 га) в межах вул. Вишневої, Нове шосе, Києво-Мироцької та провулку Урожайного; території (3,38 га) кварталу громадської забудови з розташуванням об’єкту майстерні по виготовленню і реставрації архітектурних виробів та деталей в межах вул. Нове шосе, Депутатська та Островського.

А також розглядалися інші питання, які стоять на часі.


підготувала Людмила Гладська
газета: "Бучанські новини" №50 від 14 грудня 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.