» » » ЕКО-«Сервіс» із запахом тухлих яєць

ЕКО-«Сервіс» із запахом тухлих яєць

Вкотре доводиться констатувати: сервіс мережі магазинів «Еко-маркет» (зокрема по вул. Комсомольській) залишає бажати кращого. Принаймні, у нашому місті.
Заходиш до закладу і тебе відразу зустрічають охоронці, які «пиляють» недовірливим поглядом: ніби людина прийшла, щоб обов’язково поцупити речі. Мимоволі ловиш себе на думці, що чомусь почуваєшся винним. Але відганяєш від себе негатив і йдеш далі. Гріє душу гардеробниця. Речі вона «приймає» зі словами: «кладіть самі – полиця недалеко». Навіть починаєш заздрити такій «роботі».

Всюди натикаєшся на гори товарів, які загороджують прохід – як би не торкнутися саморобних «стендів», щоб все те на тебе не посипалося. Паралельно чуєш, як між собою, не соромлячись, біля горілчаного відділу матюкаються консультанти, захоплено обговорюючи чергову «цікаву» тему. І радієш, що поряд немає дітей. А тим часом біля хлібного відділу якраз розвантажують товар. З рук працівниці вислизає батон і падає на брудну, вологу від снігу підлогу. Дівчина мовчки піднімає хлібину і кладе на загальну полицю. Покривившись від гидливості, думаєш, що будеш купувати товар тільки в целофановій упаковці. І то – свіжого хлібця, після побаченого, захочеться не скоро.

Біля прилавку з яйцями – постійний сморід. Чи вони їх місяцями не вивозять, чи не надто переймаються гігієною полиць. Зрештою, такими темпами там скоро вилупляться курчата. Та й взагалі – не звертати уваги «на свіжість» товарів може лише самогубця чи мазохіст, якому у задоволення злягти з харчовим отруєнням. Все, як у найгірші часи: клієнт сам повинен потурбуватися про власну безпеку.
Добре, хоч зима, а не літо. У теплий період на всіх коржиках, булочках і солодощах «табунами» засмагають мухи.
Овочевий відділ відомий своїми "чорними" шампіньйонами, червивою морквою і не першої свіжості апельсинами.

Окремої уваги заслуговує тамтешня прибиральниця, яка ошаленіло тиче шваброю під ноги відвідувачів, і як скажена бормоче собі під ніс: «Куди ж пруться…» І не дай Боже, пройтися по вимитій підлозі – на тебе подивляться так, ніби розстріляти готові. Жіночку можна зрозуміти, у неї «сізіфова» робота: чисто ніколи не буде. Але ж і відвідувачі не можуть літати по магазину, поки все там висохне.

Далі стоїш хвилин десять у черзі до каси (бо, зазвичай, з десяти їх працює дві) і мрієш швидше звідти втекти. При виході на тебе так само підозріло дивляться охоронці. Якщо на касі не розмагнітили товар (а таке трапляється часто) і рамка «запищала» - маєш всі шанси повернутися і показувати вміст пакета з чеком стражам порядку. І ніхто не вибачається – не царська це справа…

Можливо, здасться, що це розповідь занадто вибагливого клієнта, якому все не так. Але саме з таких дрібниць складається сервіс. Це норма, щоб було чисто і приємно, а не забаганки людей. Адже жителі не безкоштовно беруть товари, а залишають кошти задля процвітання підприємців.
Можливо, ситуація була б інакшою, якби не монополія мережі. У Бучі немає альтернативи таким торгівельним закладам – тому багато покупців «повертаються» на ринок.
І замість того, щоб хоч десь навести порядок, керівництво мережі відкриває ще один «Еко-маркет» - в Ірпені. Цікаво, наскільки там вистачить привітності до клієнтів?
26 -17

газета: «Бучанські новини» №48 від 7 грудня 2012 року
Коментарів: 10
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
pochaevsky

OFFline

 • pochaevsky (7)
 • Користувачі
 • 8 грудня 2012 13:56
Все именно так, как Вы написали.Бывает и страшнее в "Буча-Пассаже".
+100 :recourse:

0
vlbul

OFFline

 • vlbul (10)
 • Місцевий
 • 8 грудня 2012 19:59
все так, але стаття була б ефектною навесні, зараз на базарі холодно

0
Просто бучанец

OFFline

Все правильно,відповідає дійсності.Тільки як це поліпшити ніхто не знає.:(

0
svisiontv

OFFline

 • svisiontv (4)
 • Користувачі
 • 9 грудня 2012 18:58
Я уже и передачу "Ревизор" приглашал посетить наш Эко маркет, пока никак не доедут. Я так понимаю в Буче ничего другого в ближайшее время и не появится, кому-то выгодно, чтоб был один бренд супермаркетов.И почему же нам так не повезло, что им оказался Экомаркет, а не Novus, например. Всегда приятно туда заходить!

0
Shaytan

OFFline

 • Shaytan (49)
 • Місцевий
 • 10 грудня 2012 13:05
"Гріє душу гардеробниця" - +10000000000000 :lol:

0
preciosa

OFFline

 • preciosa (3)
 • Місцевий
 • 10 грудня 2012 22:21
В принципе , все верно, но это касается всех супермаркетов,
А под этой статьей АНОНИМА(редактора), прослеживается небольшая
халтурка(бабки).
Кстати по-поводу охраны - сам слышал как покупатели им говорили :
"Мазурка на вас нет!!!"

0
administrator

OFFline

 • administrator (283)
 • Адміністратори
 • 10 грудня 2012 22:37
От имени "Анонима" - эта статья опубликована в интернете, а в газете есть подпись, и в фоточке анонсе можно увидеть.
Достаточно подписи первоисточника - покупайте газету.

За "Халтурку" - я и сам подпишусь под каждым словом здесь написаным - и ещё б в три раза больше добавил.
Вам следовало бы купить этот экземпляр газеты - там и про туалет на вокзале есть статейка - "как и всех общественных туалетов" - тоже по типу "халтурка"(?)..

Поэтому и подписи не стал ставить - эти пару абзатцев считайте как откровения большинства Покупателей, только уже достало это Хамство на каждом углу.

К сведенью - этот небольшой очерк имел странный резонанс в Киевском офисе ЕКО - и, соответственно - в бучанском ЕКО-маркете = в ПОЛОЖИТЕЛЬНУЮ СТОРОНУ.

и буду надеятся - что надолго.

так что - спасибо Автору, за чистосердечное признание многих бучанцев, что не побоялись написать в газете.

ещё про наш ОВОЩНОЙ дорогой/любимый в центре Бучи - напишите, пожалуйста.

0
Max T

OFFline

 • Max T (16)
 • Місцевий
 • 11 грудня 2012 14:54
Когда открывали модуль, была надежда, что там будет другая сеть, но как всегда "повезло". В эко-гадюшнике покупаем по минимуму, в основном в Киеве, Ашан, Фуршет, Новус!

Хотя в модуле, по сравнению с зоряным и пассажом, америка)

0
Oksanaya

OFFline

 • Oksanaya (6)
 • Місцевий
 • 13 грудня 2012 16:17
Щодо рядів - дуже наболіло. Зайти скупитися з коляскою - щоразу тест на щільне маневрування. Хоча, по правді, мало є місць, створених для зручності істоти з коляскою, в основному все для нормальних людей розраховано.

0
sowa1967

OFFline

 • sowa1967 (1)
 • Користувачі
 • 26 грудня 2012 15:11
А мы с мужем тете -гардеробщице не доставляли счастья сидеть, когда мы сдаем вещи. Она нам их и ставила и отдавала - тут вопрос был принципиальный. Ты тут за зарплату сидишь, вот и работай. Если ты старая бабушка и тебя надо жалеть, это не к нам и не на твоем рабочем месте. Вот если бы все стали также поступать и ставить ее "на место",все бы разом научили. А нам всех жалко. Вот только кто пожалеет нас?

0