Футбол нашої надії

Минулого тижня у ЗОШ №4 відбувся шкільний фестиваль з міні-футболу «Футбольні надії Київщини», в якому брали участь учні 1-4 класів бучанських загальноосвітніх шкіл.

Відкриваючи турнір, директор навчального закладу Алла Миколаївна Літкевич звернулася до його учасників з побажаннями успіхів у навчанні та спорті, а тим, хто у майбутньому стане професійним футболістом, грати саме у командах прем’єр-ліги та гідно відстоювати честь нашої держави на міжнародному рівні.
Потрібно було бачити, з яким бажанням і натхненням грали маленькі футболісти 1-2-х класів. Для них це був перший серйозний турнір на такому рівні і вони намагалися для присутніх, вболівальників, своїм батькам показати те, чого навчила їх перший тренер – Ніна Володимирівна Полякова. Саме її вихованці отримали перемоги у фіналі зі своїми ровесниками із ЗОШ №3. Якщо молодші перемогли із рахунком 3:0, то їх старші товариші з більш переконливим рахунком – 8:0.

Найкращими футболістами турніру визнано Богдана Товстенка (4-В клас, ЗОШ №4) та Тимофія Косенка (1-В клас, також з цієї школи).
А місця серед футболістів розподілилися таким чином: 1 місце – ЗОШ №4, 2 місце – ЗОШ №3, 3 місце – школа-садок Склозаводського мікрорайону, 4 місце – школа-інтернат, 5 місце – ЗОШ №1.

Ніхто з учасників змагань не залишився без грамот та медалей. Медалей було вручено 31 комплект. Напевно, тут доречно було б сказати, переможених не було. У всякому разі ніхто себе таким не вважав. Адже від подібних змагань, які були проведені за ініціативою та підтримці обласного відділу освіти, обласної федерації футболу, наш дитячий футбол тільки виграє, стає більш масовим і популярним. Саме завдяки подібним турнірам у нас обов’язково з’являться свої Олеги Блохіни, Біланови, Шевченки.


Особливу подяку учасники змагань висловлюють адміністрації ЗОШ №4, яка взяла безпосередню участь в організації та проведенні цього турніру.
Володимир Еннанов 
газета: "Бучанські новини" №48 від 30 листопада 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.