» » » Ірпінська школа №3 приречена… на Успіх!

Ірпінська школа №3 приречена… на Успіх!

В Ірпінській загальноосвітній школі №3 відбулося урочисте відкриття нової спортивної зали для занять танцями та тхеквондо. Ініціаторами облаштування приміщення виступили школа Олімпійського тхеквондо Страховських і спортивно-танцювальна студія «Жардін де ля Данс».

У святковому заході взяли участь провідний хореограф проекту «Майданс» Тетяна Шестак, президент Федерації Київської області з Олімпійського тхеквондо, депутат Ірпінської міської ради Андрій Страховський (на фото вгорі справа), начальник відділу фізичної культури і спорту Віолет- та Кременчук, магістр хореографії, тренер Ірпінської ДЮСШ Марія Саприкіна та інші.

Розпочала свято чарівна ведуча Ліза Юхименко, яка представила присутнім почесних гостей та запросила Андрія Стра- ховського перерізати символічну стрічку на знак відкриття зали.
Депутат зізнався, що він — випускник школи №3 і завжди намагається їй допомагати. Крім того, Андрій Андрійович зазначив, що зробить усе можливе для того, щоб у кожній ірпінській школі були спеціальні класи танців і тхеквондо.
Організатори вирішили одразу «випробувати» нову залу виступами танцювальних колективів «Жардін де ля Данс» (керівник — Віолетта Кременчук) та «Чарлідинг» (Марія Саприкіна). Відбулися й показові виступи з тхеквондо (тренер викладач — Олег Опришко).

Теплі привітання висловив також директор навчального закладу Олег Пальніков: «Сьогодні радісна подія, яка
запам’ятається нам надовго. Депутати вклали в цей зал і часточку свого серця, і матеріальні ресурси — дякуємо їм за це. У нашій школі поширено багато видів спорту, є свої призери — чемпіони України, Європи, світу. Я хочу побажати нашим спортсменам тільки перемог у змаганнях, лише перших місць, а також щоб вони були здоровими, сильними і ходили до нашого навчального закладу не тільки вчитися, але й з користю проводити своє дозвілля».

Привітала присутніх і провідний хореограф проекту «Майданс» Тетяна Шестак. Вона побажала учням успіхів і великих звершень.

«Такі люди як Андрій Страховський і Віолетта Кременчук приносять удачу. Ваша школа приречена на успіх!», — зазначила Тетяна Шестак.

Юлія Гніденко 
газета: «Ірпінський вісник» №48, від 23 листопада 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.