СК "САНЧІН": Першість клубу

Кілька разів на рік у спортклубі "Санчін" організовують так звані «свої» змагання. Ці змагання не відносяться до рейтингових: за них не присвоюють розряди. Проте випробування не з легких.
Бої в кожній з категорій проходять по круговій системі, а не за олімпійською (програв – вибув), і у кожного їх по 4-5. Перемогу отримують і за кількістю перемог, і за кількістю балів. Саме в такий спосіб визначають найсильнішого в категорії, щоб включити кращих до збірної клубу. По-друге, проходять бойове хрещення новачки і отримують досвід бувалі спортсмени. По-третє, старші учні навчаються судити, керувати ходом змагання.

17 листопада директор Ірпінської ЗОШ № 3 Олег Пальніков вкотре гостинно відчинив двері спортивної зали для чергових змагань. З’їхалося близько сотні дітей з різних груп клубу: Гостомеля, Ірпеня, Києва, Бучі. Всі вони тренуються окремо у різних інструкторів. Зустрівшись на змаганні, кожен зміг побачити результати інших, порівняти зі своїми, спробувати власні сили у двобоях з товаришами різного рівня підготовки.

У кожній віковій групі визначилися нові лідери.
Наприклад, найсильніший у клубі Олексій Гуревич (м. Київ) поступився першістю Олегу Варущику (шк. №17, м. Ірпінь), а Максим Тушинський (м. Буча) виборов тільки бронзу.
Кожен з них вже перемагав на Всеукраїнських турнірах, але не боявся втратити лідерство, поступившись одноклубникам на своїх змаганнях. Діана Кухар (шк. №12, м. Ірпінь) виборола першість змагаючись у двобоях з хлопцями. Для дівчинки таке випробування допоможе в майбутньому вистояти на інших змаганнях. Маючи надлегку вагу, Діані часто доводиться виступати з дівчатами набагато важчими за себе. Взагалі, наші дівчата часто «б’ються» з хлопцями. А хто, як не хлопці навчать їх сили, швидкості ведення двобою, контролю над собою, точності ударів... А хлопцям корисно повчитися наполегливості на шляху до перемоги саме у дівчат. Бачите, не соромляться програти дівчині.

Особливо цікаво було спостерігати за новенькими. Вони ще не зовсім розуміють, що таке двобої, але бажання перемогти, отримати кубок затьмарює все.

Вперше вийшли на змагання 5-тирічки: Міла Комарова, Мирослава Милашенко, Арсен Ляхевич. Тут не було справжніх ударів, технічних нокаутів чи супер-техніки. Для них основним було не злякатися і не плакати коли ставало боляче. Сподіваємося, що ці діти досягнуть вершин.

А от батьки хвилюються більше за самих учасників. Приходять вболівати сім’ями, знайомих приводять...
Приємно, що дорослі підтримують дітей, не жаліючи вихідного дня. Адже так важливо відчути підтримку і розділити радість з рідними.

Спортивне свято вийшло на славу.
Дякуємо за участь, будьте здорові!


А.Зоря, Г.Баклицький, О.Пастушенко, Г.Красілов

А.Слюсарчик, К.Невойт, Є.Сасченко

учасники груп 8-9 років

Д.Маслюк, С.Шклярук, С.Іпатьєв, П.Юрченко

М.Мелашенко, М.Комарова, А.Ляхевич

учасники груп 5-7 роківстарша група
САНЧІН
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.