» » » «Проблемний» благоустрій Лісової Бучі

«Проблемний» благоустрій Лісової Бучі

На електронну адресу газети «Бучанські новини» надійшов лист від розгніваних жителів Лісової Бучі. У ньому йшла мова про те, що вулиці даного мікрорайону знаходяться в аварійному стані. Вже більше двох місяців рух якщо не «паралізований», то значно обмежений. Розбите асфальтне покриття, розриті ями, відкриті люки на каналізаційних колодязях. Подекуди валяються кучугури піску. Усе це може призвести до аварійної ситуації з транспортними засобами та травмування людей.

Цитуємо лист: «Добрий день! Після того як розрили наші дороги - вул.Ворошилова, Пролетарська, Старо-Яблонська - для прокладання труб каналізації, ні ходити, ні проїхати там неможливо. Більше двох місяців не можуть закрити люки. Крім того, по вул. Ворошилова їздять маршрутки. По цій вулиці добре здавати уроки водіння: хто нею проїде – той і здав екзамен! А людям доводиться ходити лабіринтами-ямами, а не тротуарами (яких і немає). Допоможіть, будь ласка. А то біді не минути!»

Щоб пересвідчитися у правдивості цих слів, вирішили побачити місцевість на власні очі. Дійсно, «картинка» не дуже відрізнялася від написаного. Вулиці настільки вузенькі й перериті, що автотранспорт там ледь роз'їжджається. До того ж, майже біля кожного двору вириті якісь ями. А те покриття, яке ще там було, – тепер вщент «вибите».
За словами тамтешнього жителя Володимира Чаплика, будівельники поробили колодязі, але не накрили їх люками. Щодо покриття вулиці, то люди згодні на старий асфальт, але щоб його хоч трохи «підлатали».

Разом із тим, не варто нагнітати дану ситуацію. Як з’ясувалося, там відбуваються роботи по каналізуванню вулиць. Зрозуміло, що це спричинює деякі незручності, оскільки логічно: труби прокладають під землею. Щоправда, роботи дещо уповільнилися. Так як у 2009 році будівництво велося за рахунок державних коштів, то протягом 2010-2012 років кошти з державного бюджету на дане будівництво не виділялися. Проте, Бучанська міська рада, за рахунок місцевого бюджету, винайде можливість у листопаді привести благоустрій вулиці до належного стану.

У відділі благоустрою нам пояснили, що до нового року заплановано все належним чином завершити: закопати всі ями, накрити люками колодязі. Ймовірно далі заасфальтують дороги, зокрема по вул. Ворошилова, Гамалія, частині вулиці Революції.

«З мешканців, які потребували загальної каналізації, були зібрані кошти, створено кооператив і розпочали відповідні роботи. Виготовили технічні умови, замовили підрядну організацію. Оскільки фінансів виявилося недостатньо для такого серйозного завдання, то міська рада також взяла дольову участь і допомагає у цій ситуації», - сказав в.о. начальника Ярослав Дученко.

Тож, сподіваємося, що дане питання буде вирішене якомога швидше, а жителям побажаємо терпіння і розуміння.
-
газета: "Бучанські новини" №46 від 16 листопада 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.