СК "САНЧІН": Нові випробування

Нещодавно команда спортклубу «Санчін» двічі побувала в Донецьку на змаганнях. Це відкритий Кубок Федерації Кіокушин-кан Шогакукай карате (IKO Sosai) та відкритий Всеукраїнський турнір «Кубок Донбасу» (версія ІКО Мацушима) в вагових категоріях серед дітей, юніорів та дорослих.

На кожному змаганні зібралося по 200 учасників, готових вийти на татамі, щоб довести свій бойовий дух. Серед них – члени федерацій організаторів а також бійці Донецького, Луганського, Кримського відділень та Київської міської федерації Кіокушинкай, спортсмени клубів «Акіра», «Кодо-кан», «Сьогун», «Рьосінкай», «Інтерспорт», федерації Ояма-карате, а також представники Російской Федерації із міст Курськ и Корольов.

Всі бійці спортклубу «Сангін» належно проявили свою силу духу і техніку куміте під час поєдинків. Кожен з дітей виконав заплановане і ніхто не «здав» двобій. Всі спортсмени, що прийняли участь у змаганнях, отримали нагороди.

Чемпіонами стали Сергій Саблук (12-13років до 40кг), Анна Лімоніт (10-11років до 35кг), Діана Кухар (10-11років до 30кг), Дмитро Гончаренко (10-11років до 40кг).
Срібло вибороли Олег Шарапов, Анна Бабич, Оля Мартиненко.
Бронза у Саші Горпинича, Юри Мартиненка, Юлі Стратійчук. А двобій найменшого санчіновця Дмитра Стрільця визнано найкращим на змаганні, хоча й виборов він тільки срібло.

Хочеться відмітити, що на татамі зустрічалися бійці різного рівня майстерності, проте всіх об’єднувала любов до карате і бажання стати сильнішими, кращими, здобути досвід, необхідний на шляху до досконалості.

Після змагань вже за традицією – прогулянка містом. А в Донецьку, що не поступається красотою благоустрою столиці, є на що подивитися.
САНЧІН
Коментарів: 0
Додати коментар