Яскравий світ дитинства

Як кажуть, усі ми родом з дитинства. А що це за світ і як в ньому живуть – спробували відповісти учні 6-А класу школи №4.
Вони разом із своїм керівником Наталією Ситніковою провели відкритий виховний захід «Веселковий світ дитинства», в якому показали всі грані свого життя: навчання, дозвілля, захоплення і спілкування з батьками. Школярі брали участь у різних конкурсах, давали відповіді на питання педагога і висловлювали власне бачення того чи іншого питання.

А родзинкою зустрічі стала присутність батьків, які сповна змогли збагнути, чим живуть їхні сини і дочки.
За словами вчителів, все це допомогло налагодити ще тісніший зв’язок між поколіннями, краще зрозуміти один одного, пізнати власне «я» у соціумі і у своїй родині.

Цікавими моментами відкритого уроку стали завдання, під час яких школярі розповідали про дитинство своїх батьків, їхні мрії і життя. Не менш захоплюючими були історії і самих батьків, які повідали, як малими жили вони, їхні бабусі і дідусі. Іноді така «сповідь» перетворювалася у яскравий екскурс в історію з цікавими прикладами і навіть демонстрацією предметів тих часів.

А на завершення «сімейного» свята діти і дорослі позмагалися у знанні дитячих пісень, весело співаючи уривки з улюблених композицій.
Світ дитинства – це особлива пора. Це час становлення і розвитку, який потрібно цінувати та поважати. Тож, подібні діалоги між дітьми і батьками тільки на користь кожній родині.

А ще важливо у будь-якому віці хоч трішечки залишатися дитиною, і тоді життя буде по-справжньому багатогранним.

«Бучанські новини» №45 від 9 листопада 2012 року 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.