Вибір зроблено

28 жовтня в Україні відбулись парламентські вибори. Депутатів Верховної Ради сьомого скликання обирали за змішаною системою: 225 - за партійними списками, ще 225 - за одномандатними округами. На місця в парламенті претендували представники 21 політичної партії. Явка виборців на виборах до парламенту України за даними з 225 округів склала 57,99%.

Варто зазначити, що деякий спад інтересу до виборів свідчить про те, що люди стомилися від політики. Тому чимало громадян вирішили проігнорувати дану подію. Буча не є винятком. Оскільки цього разу рядок «Не підтримую жодного кандидата» був відсутній, то дехто навіть не голосував. Та переважна більшість не проґавила шанс і скористалася можливістю бути почутим і обрати депутата і ту політичну силу, які представлятимуть інтереси народу.

Наприклад, на виборчій дільниці у Центральному будинку культури міста Бучі у першій половині дня явка виборців була не дуже високою (проголосувала четверта частина виборців), проте по обіді – активність людей зросла. Також за перебігом подій спостерігало два спостерігача з Німеччини. Час від часу навідувалися представники ЗМІ. Подібна ситуація була і на інших дільницях, яких у Бучі 12.

Вибори у місті пройшли досить спокійно. Хоча не обійшлося без незначних непорозумінь, зумовлених людським фактором. Всі дільниці були обладнані веб-камерами, які фіксували дії комісії та виборців. Це допомогло уникнути багатьох порушень, на відміну від сусіднього Ірпеня.
Нагадаємо, там виникла складна ситуація із підрахунком голосів, а також на виборчій дільниці померла літня жінка. 76-річна бабуся так і не встигла проголосувати, пенсіонерці стало зле, врятувати її не вдалося.

Отож, український народ висловив своє ставлення. Щодо Бучі, то за попередніми даними ЦВК, при опрацюванні 96,90% голосів (на момент виходу газети), у 96-му виборчому окрузі лідирує представник Партії регіонів Ярослав Москаленко із 39,84% голосів. За ним - член ВО "Батьківщина" Олександр Кандиба (38,61%) та представник "Удару" Дмитро Крейнін (13,12%). Загальні офіційні результати виборів ЦВК оголосить до 12 листопада.

«Бучанські новини» №44 від 2 жовтня 2012 року 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.