У школі рідній нині свято...

Кожна людина, перегортаючи сторінки свого життя, зупиняється на тій, що має назву «школа». При цій згадці линуть приємні, життєрадісні думки, щемить серце, бо згадуєш своє дитинство, юність, своїх кращих друзів, своїх порадників і наставників – учителів. Ваша славна школа вивела у світ багато поколінь випускників.

Наші дітки тільки третій рік навчаються в Бучанській ЗОШ-інтернаті, але ми відчули, яка родинна атмосфера панує в цій школі. Родинність відчувається не тільки в класі, а з привітного вестибюлю із зимовим садом і веселим щебетанням пташок.

Кожного ранку, переступаючи поріг школи, бачиш усміхнене обличчя директора Михайла Петровича Наконечного, і, незважаючи на свої справи, він завжди знайде привітне слово для кожної дитини і її батьків. Завуч школи Зоя Тимофіївна Максимук чудовий організатор, як-то кажуть, «від Бога». На ній тримається організація всього учбового і позаучбового процесу. Завдяки їм школа має висококваліфікованих вчителів. Вони вміють не тільки донести знання до дітей, а й побудувати уроки, використовуючи сучасні технічні засоби та технології, так, що діти залюбки їх відвідують.
Після уроків діти з радістю йдуть на спортивні та творчі гуртки. Регулярно проводяться цікаві заходи – концерти, змагання, виставки фото та малюнків учнів, екскурсії.

Хочеться побажати школі, її колективу зберігати й надалі ту родинну атмосферу, що завжди панувала в ній. А учням бажаємо любити свою школу й учителів, завжди пам’ятати про них після випуску і примножувати славу школи.


Учні та батьки 3-Б класу


Фотозвіт:
-
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.