» » » Відбувся обласний фестиваль творчості дітей та молоді “Повір у себе”

Відбувся обласний фестиваль творчості дітей та молоді “Повір у себе”

На Київщині під патронатом голови облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка відбувся XVІІІ обласний фестиваль творчості дітей та молоді з особливими потребами «Повір у себе». До Ворзеля, де проходив фестиваль, приїхали 150 учасників з усіх куточків області. Зокрема, три представника з Бучі.

Талановита молодь міста із задоволенням брала участь у майстер-класах, співала, танцювала, провела виставку власноруч виготовлених робіт. Їх підтримував бучанський хореографічний колектив «Фантазія». За активність, талант наших земляків підтримали і грошовою винагородою.
Впродовж двох днів тут тривали різноманітні виставки образотворчого мистецтва, вишивки, в’язання; відбувалися концерти, конкурси, вікторини, колективні творчі ігри, пізнавально-розважальні програми. Для роботи з дітьми та молоддю залучалися майстри різних видів мистецтв, тренери, психологи та інші зацікавлені спеціалісти.

Анатолій Присяжнюк наголосив на тому, що обласна влада підтримує дітей та молодь з інвалідністю, сприяє її творчому, духовному та інтелектуальному розвитку. А проведення подібних заходів - це не лише популяризація їхньої творчості, а й, насамперед, щире та тепле спілкування. На фестиваль «Повір у себе» діти та молодь з нетерпінням чекають протягом усього року.

На свято творчості до дітей завітала і заступниця голови КОДА Тетяна Подашевська. Вона побажала дітям міцного здоров’я, ніколи не втрачати сили духу та віри у власні сили.

- Всі діти рівні у своїх правах, але можливості у них різні. Є діти, які не можуть бачити, чути або самостійно пересуватися. Вони не можуть вийти на вулицю без допомоги мами чи тата. Але разом з тим малюють прекрасні картини, пишуть чудові вірші, надзвичайно гарно співають і зачаровують своїми піснями оточуючих. Усупереч проблемам здоров’я вони творять та навчаються. Ми допомагатимемо їм розкривати таланти та здібності, сприятимемо творчому зростанню, - підкреслила Тетяна Подашевська.газета: «Бучанські новини» №44 від 2 жовтня 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.