Мандрівка у козацтво

Весело й активно відзначили День українських козаків у Бучанській ЗОШ №4. У навчальному закладі для учнів дев’ятих класів працівники шкільної бібліотеки підготували цікаве козацьке свято.

Любов Мельникович та Лариса Олексюк зацікавили юнаків та дівчат оригінальним сценарієм із захопливими конкурсами. Заздалегідь подбали про учасників та ведучих дійства, а з самого ранку організатори зайнялися тематичним оформленням сцени. Також зробили виставку найцікавіших видань з історії козаччини, художніх творів про козаків, ілюстративних матеріалів. З ліричними відступами та екскурсом в період існування українського козацтва вирушили в «бій».

Три команди мужніх сучасних козаків сміливо приступили до «оборони»: наввипередки демонстрували свої знання та вміння. Під час вікторини довелося пригадати уроки з історії. Хлопці один по перед одного розповідали про відомих отаманів, зброю козаків, їхні захоплення та заняття. Знадобилися і кулінарні вміння. Чималий ажіотаж спричинило зовсім неочікуване завдання – швидко і якісно приготувати українську страву – наліпити справжніх вареників. А після цього непростого випробування на парубків чекав смачний сюрприз – посмакувати вже готовими варениками, які для них приготували у шкільній їдальні.

Свято в честь наших бравих попередників – козаків – удалося! Здійснивши невеличку мандрівку у козацтво, наші повернулися, хоч і трішки стомленими, проте задоволеними.газета: «Бучанські новини» №42 від 19 жовтня 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.