» » » Гостомель: Тут буде школа-дитсадок

Гостомель: Тут буде школа-дитсадок

У селищі Гостомель започатковано будівництво школи-дитсадка в мікрорайоні "Радгосп".

У закладанні символічної капсули на місці майбутньої будови взяли участь народний депутат України Петро Мельник, міський голова Ірпеня Володимир Скаржинський, селищні голови Гостомеля, Коцюбинського та Ворзеля †Анатолій Кириченко, Вадим Садовський і Олександр Венгрик, генеральний директор будівельної компанії «Гарант-житло» Василь Пікулик, а також жителі згадуваного мікрорайону, учні початкової ЗОШ №15. Реалізація цього соціального проекту свідчить: держава економічно зміцнюється. Адже раніше кризові явища зупинили на багато років будівництво соціальних об’єктів.

Про це, зокрема, говорив Петро Мельник: «Ми робимо і будемо робити все можливе, щоб знову повернути соціальні пріоритети обличчям до людей, і крок за кроком втілюватимемо цю мету в життя. В Ірпені будівельна компанія «Гарант-житло», один з керівників якої †Василь Пікулик †тут присутній, також розпочала спорудження нового дитячого садочка під символічною назвою «Фортеця».

Отже, початок зроблено, продовження в Гостомелі. Ми й надалі розвиватимемо цей процес». Петро Володимирович також повідомив, що на будівництво сучасної школи-дитсадка, яка матиме початкові класи для навчання, будуть залучені кошти з державного бюджету.

Селищний голова Гостомеля Анатолій Кириченко подякував Петру Мельнику за сприяння в реалізації цього важливого проекту для жителів мікрорайону «Радгосп». За його словами, були часи, коли приміщення школи захопили рейдери, й дітям початкових класів ніде було навчатися. Наразі це вже у минулому, приміщення повернуто, а в майбутньому †нова сучасна школа-дитсадок. Тут діти вже від народження перебуватимуть під опікою педагогів
у дитячому садочку, а потім продовжуватимуть навчання в школі. Батьки не хвилюватимуться, як своїх малолітніх нащадків доправити до віддалених дошкільних закладів.

Гостомельський селищний голова Анатолій Кириченко подякував за підтримку в реалізації соціальних ініціатив меценатам Віктору Бондаренку та Юрію Прилипку, депутату селищної ради Ігорю Рогу.
На території, де заклали капсулу, висадили молоді берізки.
Валентин ВОЛИНЧУК 
газета: "Древній Гостомель - сьогодні" №3, жовтень 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.