» » » Ірпінь: На місці «Перуна» зводять торгово-розважальний центр

Ірпінь: На місці «Перуна» зводять торгово-розважальний центр

Кожна будівля має свою історію. Одним із знакових об’єктів Ірпеня був кінотеатр «Перун». Розташований у центрі міста, він уособлював справжній осередок культурного дозвілля — тут демонструвалися кінофільми, проводилися офіційні урочисті заходи, концерти. Тепер «Перун» — це вже перегорнута сторінка історії. У нинішньому році приміщення цієї будівлі розібрали до основи. Щоб на цьому місці звести нове, сучасне.

Що за інвестори прийшли на ірпінський ринок? І чи задовольнить нова будівля архітектурні уподобання жителів нашого міста? На ці та інші запитання «Ірпінського вісника» відповідає заступник генерального директора — директор з розвитку компанії «Еко» Ольга Троян.


— В Ірпінь «зайшла» компанія «Еко». Розкажіть нашим читачам про неї.
— «Еко» сьогодні — це національна мережа продуктових магазинів, які працюють у 28 містах 12 областей України. На сьогодні налічується 90 торговельних закладів, у яких зайнято майже 8000 осіб. Очолює компанію Віктор Васильович Повниця.
Прихід національного оператора в те чи інше місто означає сучасний сервіс, доступні ціни, нові робочі місця, активізацію місцевих постачальників, податкові надходження у місцевий бюджет.

— Ольго Олександрівно! Фірма «Еко» будує в Ірпені торгово-розважальний центр. Що це буде?
— До торгово-розважального центру, який нині активно зводиться у вашому місті, входить супермаркет «Еко-маркет» та кінотеатр.

— Торговельні площі займатимуть перший поверх?
— Торговий зал супермаркету розміщуватиметься на першому поверсі, кінотеатр — на другому.

— Можете сказати про вартість будівництва?
— Об’єкт ще на стадії спорудження, тому передчасно говорити про фінансові вкладення.

— Коли заплановано здати об’єкт?
— Торгово-розважальний центр заплановано здати до кінця листопада нинішнього року.

— Чи робила компанія грошовий внесок у розвиток міста Ірпеня?
— Безумовно, це обов’язок девелопера. Ми сподіваємося, що наш внесок у місцевий бюджет допоможе реалізувати плани. Ми впевнені: новий магазин «Екомаркет» і кінотеатр сподобаються жителям Ірпеня.
Василь ЗАКРЕВСЬКИЙ 
газета: «Ірпінський вісник» №42 від 12 жовтня 2012 року
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
preciosa

OFFline

  • preciosa (3)
  • Місцевий
  • 12 жовтня 2012 22:37
5 октября в возрасте 58-ми лет ушла из жизни самая богатая женщина Украины Ольга Нечитайло-Риджок- семье Нечитайло-Риджок принадлежит контроль над розничной сетью супермаркетов "Эко" - в 90-х была зам-мера Горловки.
Не смогла в могилку все забрать, а старалась , хотела,

0