Кубок області зі шкільного футболу

6 жовтня, на базі бучанського стадіону «ПМК», відбулися зональні ігри Кубка Київської області зі шкільного футболу серед юнаків 2002-2003 років народження. Дані змагання проходять під патронатом Київської облдержадміністрації та за підтримки приймаючих сторін. До речі, наші гості відзначили високу якість поля та були задоволені комфортними умовами перебування в місті Бучі.

Участь у турнірі беруть 36 команд, що представлені всіма районами та містами області. Футбольна команда Бучі (тренер Ніна Полякова) опинилася в одній підгрупі разом із містами Бородянка, Славутич, Вишгородським, Іванківським та Поліським районами. За результатами досить цікавих, динамічних ігор, ми у своїй підгрупі посіли перше місце, перемігши суперників з рахунком 7:0 і 5:1. Тож, маємо всі шанси на подальшу перемогу.

13 жовтня, в Бородянці, відбудеться півфінальна частина змагань. Достаменно відомо, що нашими суперниками будуть господарі поля, а також ще дві команди, які наразі визначаються. Фінал Кубка Київської області зі шкільного футболу пройде 20 жовтня в місті Біла Церква.
Ми бажаємо нашим землякам успіхів і гарної гри!

газета: «Бучанські новини» №41 від 12 жовтня 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.